Başkan Edebali Esnaf Ziyaretinde

Yıldırım 30 Ağustos 2016 16:03
Videoyu Aç Başkan Edebali Esnaf Ziyaretinde
A
a

İlçe esnafı ile her fırsatta bir araya gelen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “İlçe ekonomisini güçlendirmek için esnafımıza nefes aldıracak projelere imza atmaya devam ediyoruz” dedi.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Tayyareci Mehmet Ali Caddesi’ndeki esnafı ziyaret etti. Yıldırım ekonomisinin can damarı olan ilçe esnafının her zaman yanında olduklarını söyleyen Edebali, “İlçemizi toplumun tüm kesimleri ile bir arada kalkındırmak, öncelikli hizmet politikamız arasında yer alıyor. Güçlü Yıldırım’ın yolu güçlü ekonomiden geçiyor. Bu hedefi gerçekleştirmek adına esnafımızın her zaman yanında yer alıyoruz. Belediye bünyesinde hizmet veren ‘Esnaf Masası’ ile çalışmalarımızı büyük bir titizlikle sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.
Göreve geldikleri ilk günden itibaren yönetim anlayışlarının merkezinde ‘ortak akıl’ olduğunun altını çizen Başkan İsmail Hakkı Edebali, “Şehrimizin her alanda yaşanabilir bir hale gelmesini topyekun kalkınma ile gerçekleştireceğiz. Bu konuda ortak aklın en önemli sac ayaklarından biri olan ilçe esnafımıza büyük bir sorumluluk düşüyor” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat