Başkan Edebali öğrencilerle yakından ilgilendi

Yıldırım 28 Kasım 2016 14:01
Videoyu Aç  Başkan Edebali öğrencilerle yakından ilgilendi
A
a

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, minik öğrencileri ağırladı.

İhsan Dikmen 4 İlkokulu öğrencilerinin kendisiyle tanışma taleplerini geri çevirmeyen Başkan Edebali, Yıldırım Belediyesi’ni ziyaret eden öğrencilerle yakından ilgilendi. Öğrencilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Edebali, çocukların öncelikli hizmet gruplarında yer aldığını vurguladı.

“EVLATLARIMIZA DAHA İYİ BİR GELECEK”
Çocuk Masası, Çocuk Meclisi, Çocuk Cimnastik Merkezi gibi projelerle ‘Çocuk Dostu Şehir Yıldırım’ı inşa etmek için önemli adımlar attıklarını dile getiren Edebali, “Projelerimizin asıl gayesi evlatlarımıza daha iyi bir gelecek inşa edebilmek. Bir taraftan onlara daha yaşanabilir bir şehir bırakmak için kentsel dönüşüm ve  altyapı  projeleriyle yeni Yıldırım’ı inşa ederken, diğer taraftan da yavrularımızın sağlıklı ve mutlu yetişmesi için sosyal çalışmalar yapıyoruz“ dedi.

“HİÇ BİR FEDAKARLIKTAN KAÇINMAYACAĞIZ”
Edebali, “Geçen yıl 60 binin üzerinde çocuğumuzu tiyatro ile buluşturduk. Yine spor okullarımızda 30 binin üzerinde evladımıza spor yapma imkanı sağladık. Şehir gezileri düzenliyoruz. Öğrencilerimize kırtasiye ve kitap desteği sağlıyoruz. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımıza destek olmak için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayacağız” ifadelerini kullandı.
Çocuklar daha sonra belediye birimlerini ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat