Loading...

Başkan Mustafa Tuna Polatlı’Da

Türkiye 14 Ocak 2018 14:38
Videoyu Aç Başkan Mustafa Tuna Polatlı’Da
A
a

Başkan Tuna’Yı İlçede Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tuncer, Ak Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir, Meclis Üyeleri Ve Çok Sayıda Vatandaş Karşıladı. Esnaf Ve Vatandaşlarla Sohbet Eden Başkan Tuna, Ak Parti İlçe Teşkilatını Da Ziyaret Etti, Konferans Salonunda Kendisini Bekleyen Muhtarlar Ve Vatandaşlarla Ülke Gündemi Ve Polatlı İle İlgili Görüşlerini Paylaştı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Polatlı’da esnaf ve vatandaşla buluştu.
Başkan Tuna’yı ilçede Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tuncer, AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş karşıladı. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Tuna, AK Parti İlçe Teşkilatını da ziyaret etti, konferans salonunda kendisini bekleyen muhtarlar ve vatandaşlarla ülke gündemi ve Polatlı ile ilgili görüşlerini paylaştı.

“Belediyenin görevi hizmet”
Belediye’nin görevini, “Milletin imkanlarını, milletin hizmetine adaletli bir şekilde sunmak” cümlesiyle tanımlayan Başkan Tuna, “Belediye bunun için var, Elimizden gelen bütün imkanları seferber ederek vatandaşlarımızın daha rahat daha huzurlu yaşaması için adım adım çalışacağız” dedi.
Bu çerçevede Polatlı’nın sorunlarını bildiğini ve vatandaşlardan gelen talepleri de dikkate alacaklarını hatırlatan Başkan Tuna, Polatlı’nın en önemli sorunlarından birinin EGO otobüsüne duyulan ihtiyaç olduğunu söyledi. Başkan Mustafa Tuna, bunun çözülmesi için çalışma başlatacaklarını ve imkanlar ölçüsünde çözülmesine çalışacaklarını söyledi.
Polatlı’nın su sorunun da inşa edilmekte olan barajın tamamlanmasıyla çözüleceğine dikkat çeken Başkan Tuna, vatandaşların diğer taleplerini de dinleyerek notlar aldı. Başkan Tuna, Polatlı’daki Haymanalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni de ziyaret ederek dernek üyeleriyle, hem selamlaştı hem de istekleri hakkında bilgi aldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat