Loading...

Başkan Okay: “Devletimiz Terörün Kökünü Kazıyacak”

Türkiye 23 Ocak 2018 16:09
Videoyu Aç Başkan Okay: “Devletimiz Terörün Kökünü Kazıyacak”
A
a

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Afrin’E Yönelik Zeytin Dalı Harekatında Türk Silahlı Kuvvetlerine Başarılar Dileyerek, “Devletimiz Terörün Kökünü Kazıyacak Ve Sınırlarımızı Güvene Alacak. Bu Operasyona Katılan Mehmetçik’İmizin Allah Yar Ve Yardımcısı Olsun. Bizler Dualarımızla Onların Her Zaman Yanındayız” Dedi

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Afrin’e yönelik Zeytin Dalı harekatında Türk Silahlı Kuvvetlerine başarılar dileyerek, “Devletimiz terörün kökünü kazıyacak ve sınırlarımızı güvene alacak” dedi.
Afrin operasyonunu değerlendiren Okay, şunları kaydetti:
“Devletimiz, vatanın bölünmez bütünlüğü uğruna dün olduğu gibi bugün de terör örgütleriyle mücadelesini sürdürmektedir. Fırat Kalkanı operasyonuyla Suriye’de oynanmak istenen oyunun kalbine adeta bir hançer saplayan devletimiz, bugün de Afrin operasyonuyla kurulan tüm tuzakları bozmayı hedefliyor. Bölünmez bütünlüğümüze kasteden bu terör örgütlerine karşı amansız bir mücadele veren Türk Silahlı Kuvvetlerimize dua ediyor başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat