Loading...

Başkan Özgüven: "Ereğli’Ye Hizmet Etmekten Mutlu Oluyoruz"

Türkiye 15 Şubat 2018 15:57
Videoyu Aç Başkan Özgüven: "Ereğli’Ye Hizmet Etmekten Mutlu Oluyoruz"
A
a

Hemşehrilerimize Hizmet İçin Bu Makamdayız Diyen Başkan Özgüven, “Hemşehrilerimizle Bir Araya Gelerek Onların İstek Ve Taleplerine Kulak Veriyoruz. Biz Şehrimizi Vatandaşlarımızla Birlikte Yönetiyoruz. Bunun Da Koltuğa Oturmakla Olmayacağının Bilinciyle Çalışmalarımıza Devam Ediyoruz. Her Fırsatta Vatandaşlarımızla Bir Arada Oluyor Tabiri Caizse İmza İçin Makamımıza Uğruyoruz. Ereğli’Ye Hizmet Etmekten Mutlu Oluyor, Hizmet Programımızı Onların İstek Ve Talepleriyle Oluşturuyoruz" Dedi.

Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven mahalle ziyaretlerine devam ederek Ereğlili vatandaşların sorunlarını dinliyor.
Gündüz esnaf ziyaretleri yapan Başkan Özgüven, akşam da mahallelere giderek vatandaşların sorunlarına çözüm üretmeye çalışıyor. "Hemşehrilerimize hizmet için bu makamdayız" diyen Başkan Özgüven, “Hemşehrilerimizle bir araya gelerek onların istek ve taleplerine kulak veriyoruz. Biz şehrimizi vatandaşlarımızla birlikte yönetiyoruz. Bunun da koltuğa oturmakla olmayacağının bilinciyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her fırsatta vatandaşlarımızla bir arada oluyor, tabiri caizse imza için makamımıza uğruyoruz. Ereğli’ye hizmet etmekten mutlu oluyor, hizmet programımızı onların istek ve talepleriyle oluşturuyoruz. 87 mahallemiz var ve her birine aynı oranda hizmet götürmek için uğraşıyoruz. Tabii bu çok da kolay değil ancak fedakarlık yaparak hemşehrilerimize yakın olarak zoru kolaya çevirmek ve her mahallemize hizmet götürmek için canla başla çalışıyoruz. Bu noktada vatandaşlarımızın takdir ve desteklerini de görüyoruz. Bu da bizleri mutlu ediyor daha fazla hizmet için bize güç katıyor” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat