Loading...

Başkan Palancıoğlu Karla Mücadele Çalışmalarına Katıldı

Türkiye 20 Ocak 2018 12:07
Videoyu Aç Başkan Palancıoğlu Karla Mücadele Çalışmalarına Katıldı
A
a

Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Karla Mücadele Çalışmalarına Katılarak Kırsal Mahallerde İnceleme Yaptı.

Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, karla mücadele çalışmalarına katılarak kırsal mahallerde inceleme yaptı.
Reşadiye, Başakpınar, Yazılı, Kepez, Yazyurdu Mahallerinde ekiplerin çalışmalarına katılan Başkan Palancıoğlu, çalışmaların devam ettiğini en kısa sürede de kapalı yol kalmayacağını söyledi. "Nihayet beklenen kar yoğun bir şekilde yağdı. İnşallah su kaynaklarımız güçlenecek. Tarım açısından önemli gelişmeleri sağlayacak." diyen Baskan Mustafa Palancıoğlu sözlerini şöyle sürdürdü;
"Tabi karında belirli bir zorluğu var. Bugün birçok kırsal mahallemizde çalışmalara katılarak yolların durumuna baktım. Talas genelinde yolların bir çoğunda kapanma söz konusuydu. Karla mücadele ekiplerimiz çalışmalarını kar başlar başlamaz sürdürüyorlar. Gece gündüz demeden karla mücadele eden personelimize çok teşekkür ederim. Talas genelinde çok fazla alan söz konusu olduğu için yetişemediğimiz yerler oldu. Ana akslar ve merkez mahallelerin tamamı temizlenmiş durumda. Şuanda Kepez’deyiz. Ekiplerimizle beraber yolları açmaya çalışıyoruz. Traktör, kepçeler ve yeni aldığımız kamyonlarla beraber karları temizleyeceğiz. Hemen temizliği yapılamayan yerler için vatandaşlarımızdan sabır bekliyoruz. Gerçekten gece gündüz gücümüz yettiğince çalışmalarımız sürüyor. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. Hayırla kış ayını geçirmeyi nasip etsin."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat