Başkan personelle buluştu

Nilüfer 27 Ekim 2016 16:46
Videoyu Aç Başkan personelle buluştu
A
a

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, personelini öğle yemeğinde makamında ağırlamaya devam ediyor.

Başkan Mustafa Bozbey, Fen İşleri Müdürlüğü’nde görevli 10 personelle bir araya geldi. Yemeğe Başkan Bozbey’in yanı sıra eşi Seden Bozbey, Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Bircan Uysal ve İnsan Kaynakları Danışmanı Doç. Dr. Kurtuluş Kaymaz katıldı. Fen İşleri Müdürlüğü’nün ilçenin yönetilmesinde önemli bir yeri olduğunu söyleyen Bozbey, personeliyle fikir alışverişinde bulundu. Uygulanan projelerin Nilüferlilere en iyi şekilde hizmet etmesi gerektiğinin altını çizen Bozbey, inşaat aşamasındaki projelerde tekrar düzenleme ve tadilat yapılmaması gerektiğini söyledi.
“BİZİM EN ÖNEMLİ BİRİMİMİZ FEN İŞLERİ”
Bozbey, “Bizim en önemli birimimiz Fen İşleri. Kontrol mühendisi, projenin o andaki tek sorumlusu ve yetkilisidir. Projeye müdahale etme, projeyle ilgili alınmış kararları değiştirebilme ve projenin daha iyi hizmet edebilmesi için müdahaleleri yapma hakkına sahiptir. Proje eksik olabilir, proje uygulama aşamasında yanlış çözümlenmiş olabilir, o anda, o inşaatın gidişine ya da yapının yapılışı esnasında amirine bilgi vererek fiili müdahale etmesi gerekiyor” dedi.
NE YAPABİLİRİZ KONUSUNU BİRLİKTE KONUŞMALIYIZ
Bozbey, halka daha iyi hizmet verebilmek için personelin kendilerine farklı teklifler getirmesini isteyerek, “Ne yapabiliriz konusunu birlikte konuşmalıyız. Neticede yaptığımız iş hepimizi mutlu etmeli” şeklinde konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat