Loading...

Başkan Toçoğlu: "Dualarımız Vatanımız İçin"

Türkiye 21 Ocak 2018 17:09
Videoyu Aç Başkan Toçoğlu: "Dualarımız Vatanımız İçin"
A
a

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Akyazı Belediyesi Tarafından Düzenlenen İstişare Toplantısının Kapanış Programına Katıldı.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Akyazı Belediyesi tarafından düzenlenen istişare toplantısının kapanış programına katıldı.
Akyazı ilçesi Kuzuluk Otel’de geçekleşen toplantıda AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, AK Parti İlçe Başkanı Feyzi Bora, gençlik ve kadın kolları başkanları ile çok sayıda teşkilat mensubu katıldı. Akyazı’da düzenlenen istişare toplantısında konuşan Başkan Toçoğlu, Akyazı’da hayata geçirilen yatırımlara değindi. Başkan Toçoğlu, “Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla şehir merkezimiz ve 16 ilçede başlattığımız asfalt çalışmalarında Akyazı’da da önemli bir mesafe kat ettik. 2017’de yaklaşık 10 milyonluk asfalt çalışması gerçekleştirdik. Kısa süre önce hizmete aldığımız Akyazı SGM ilçemizin yeni buluşma noktası oldu. Spor kompleksimiz ile de ilçemizin spor geleceğini garanti altına aldık” dedi.
Başkan Toçoğlu, “Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla dün akşam saatlerinde Afrin’de ‘Zeytin Dalı’ harekatı başladı. Rabbim ülkemizin sınırlarında oluşturulmak istenen terör kuşağına son vermek amacıyla başlatılan bu harekatta Mehmetçiğimizin yar ve yardımcısı olsun. Şanlı bayrağımız; tarihin farklı dönemlerinde olduğu gibi bugün de yarınlara olan umudun adı olmuştur. Bir bütün olarak ülkemizi hedef alan tüm odaklara karşı dik durmaya devam edeceğiz. Dualarımız vatanımız için” diye konuştu.
Başkan Zeki Toçoğlu, “Ülke olarak çok zor günlerden geçiyoruz. Cumhurbaşkanımız da ülkemizin geleceği için her alanda mücadele ediyor. Bize düşen en önemli görev Cumhurbaşkanımızın yanında olmak ve davaya sahip çıkmaktır. Şimdi önümüzde 2019 seçimleri var. En iyi şekilde bu seçimlere hazırlanacağız. Kapı kapı dolaşacağız. Davamızı anlatacağız. Cumhurbaşkanımıza dönük saldırıları, kumpasları milletimize tek tek anlatacağız. Sandıklara sahip çıkacağız. Çok çalışarak Sakarya’dan, Akyazı’dan güçlü bir destek vereceğiz. Rabbim çalışmalarınızı kolaylaştırsın” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat