Loading...

Başkan Toçoğlu’Ndan Sakaryaspor’A 520 Bin Liralık Destek

Spor 17 Nisan 2018 17:37
Videoyu Aç Başkan Toçoğlu’Ndan Sakaryaspor’A 520 Bin Liralık Destek
A
a

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Tff Tarafından İstenen Borçsuzluk Belgesi İçin Yapılandırılan Sgk Borçlarının Ödenmesi Adına Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses’Le Görüşerek 520 Bin Liralık Borcun Ödenmesine Destek Oldu.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, TFF tarafından istenen borçsuzluk belgesi için yapılandırılan SGK borçlarının ödenmesi adına Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses’le görüşerek 520 bin liralık borcun ödenmesine destek oldu.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor’un transferinin kapanmaması, gelecek sezonlarda yeniden transfer yapılabilmesi için sigorta yapılandırılmasının 520 bin liralık taksidi için destek oldu. Kulüplerin transfer yapabilmesi ve lisans çıkartabilmesi için Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından istenilen kulüp borçsuzluk belgesi istemekteydi. Bu sebeple kulüplerin gelecekte sorun yaşamaması, transferinin kapanmaması için Sosyal Güvenlik Kurumu’na borcu olmaması gerekiyor. Bu kapsamda Sakaryaspor’un SGK’yla borçlarına yönelik yapmış olduğu bir yapılandırma anlaşması mevcuttu. 4 aylık birikmiş taksitlerin toplamı ise 520 bin liraydı. Bu gelişmeler yaşanırken Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses’le görüşerek 520 bin liralık borcun ödenmesi için destek oldu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat