Loading...

Başkan Üçok: “Hainleri Unutmayacağımızı Göstermek İçin Meydanlarda Olacağız”

Türkiye 13 Temmuz 2018 19:30
Videoyu Aç Başkan Üçok: “Hainleri Unutmayacağımızı Göstermek İçin Meydanlarda Olacağız”
A
a

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Kapsamında Şehitlikte Düzenlenen Törene Ve Mevlid-İ Şerif Programın Sonrası Değerlendirmede Bulunan Başkan Üçok, “15 Temmuz Hain Kalkışmasına Meydanlara İnerek En Güzel Cevabı Veren Ve Bugünde Yine Bizi Yalnız Bırakmayan Halkımıza Teşekkür Ediyoruz” Diye Konuştu.

Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, “15 Temmuz’da yaşananları canlı ve diri tutmak, hainleri unutmadığımızı ve unutmayacağımızı göstermek için meydanlarda olacağız” dedi.
15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında şehitlikte düzenlenen törene ve mevlidi şerif programın sonrası değerlendirmede bulunan Başkan Üçok, “15 Temmuz hain kalkışmasına meydanlara inerek en güzel cevabı veren ve bugünde yine bizi yalnız bırakmayan halkımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Programa Kaymakam Dr. Vural Karagül, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Cenk Alper Göksu, İlçe Emniyet Müdürü Murat Oflaz, diğer yetkililer ve vatandaşlar da katıldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat