Loading...

Başkan Vekili Çiçekli’Den ‘23 Nisan’ Mesajı

Türkiye 22 Nisan 2018 15:08
Videoyu Aç Başkan Vekili Çiçekli’Den ‘23 Nisan’ Mesajı
A
a

Van’In Edremit Kaymakamı Ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, Dünyada Çocuklara Armağan Edilen Tek Bayram Olan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’Nı En İçten Dilekleriyle Kutladığını Söyledi.

Van’ın Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dilekleriyle kutladığını söyledi.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayan Başkan Vekili Çiçekli, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olduğunu söyledi. Çiçekli, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha büyük, daha güçlü, daha zengin, daha istikrarlı bir Türkiye’de yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz. Geleceğe emin adımlarla yürümek için geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için ne yapsak azdır. Biz de Edremit Kaymakamlığı ve belediyesi olarak çocuklarımızın ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda sosyal, kültürel ve eğitim alanında çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu duygularla tüm çocuklarımızın bayramını gönülden tebrik ediyor, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilk Başkanı Gazi Mustafa Kemal ile tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat