Loading...

Başkan Vidinel, Sağlık Çalışanlarına Karanfil Verdi

Türkiye 14 Mart 2018 17:09
Videoyu Aç Başkan Vidinel, Sağlık Çalışanlarına Karanfil Verdi
A
a

Tokat'ın Zile İlçe Belediye Başkanı Lütfi Vidinel Ve İlçe Sağlık Müdürü Dr. Abdullah Tosun, Zile Devlet Hastanesi Ve İlçe Sağlık Kuruluşlarında Görev Yapan Sağlık Çalışanlarına Karanfil Dağıtarak 14 Mart Tıp Bayramlarını Kutladı.

TOKAT (İHA) – Zile Belediye Başkanı Lütfi Vidinel ve İlçe Sağlık Müdürü Dr. Abdullah Tosun sağlık kuruluşlarında görev yapan sağlık çalışanlarına karanfil dağıtarak 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.
Z ile Devlet Hastanesi ziyaret eden Başkan Vidinel, insan sağlığı için fedakarca çalışan doktor ve sağlık çalışanlarının kutsal bir görev yaptığını kaydederek görevlerinde başarılar diledi. Başkan Vidinel, "14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle devlet hastanemizi, ilçe sağlık müdürümüzle birlikte ziyaret ettik. Doktorlarımızın, çalışan personelimizin hatırlarını sorarak, tıp bayramını tebrik ettik. Hastanenin sıkıntılarını, eksikliklerini yerinde dinledik. Hastalarımıza geçmiş olsun temennisinde bulunduk" dedi.
İlçe Sağlık Müdürü Abdullah Tosun ise,"Her zaman sağlık çalışanlarımızın yanındayız. Bu nedenle Zile’deki tüm sağlık kurumlarını ziyaret etmeyi insanlık ödevimiz olarak görüyoruz. Çünkü sağlık çalışanlarımız da her an her saniye halkımızın hizmetindeler." diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat