Başkandan kredi kartı uyarısı!

Bursa 23 Kasım 2016 12:57
Videoyu Aç Başkandan kredi kartı uyarısı!
A
a

Nilüfer Belediyesi’nin BUİKAD işbirliğiyle düzenlediği “Paramı Yönetebiliyorum” seminerinde konuşan Başkan Mustafa Bozbey, “Günümüz şartlarında gelir gider dengesini iyi kurmalıyız. Kredi kartlarına fazla yüklenmememiz gerekiyor” diyerek uyarılarda bulundu.

 
 Kalkınma Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), HABİTAT Kalkınma Ajansı, VISA ortaklığı ve BUİKAD paydaşlığıyla  Finansal Okuryazarlık projesi çerçevesinde düzenlenen “Paramı Yönetebiliyorum” semineri Nesrin Fuat Bursalı İlkokulu’nda yapıldı.  Seminere  katılanlar borçlanma, birikim ve düzenli harcama konularında bilgilendirildi.
 "YAŞANTIMIZ ADINA PARAMIZI İYİ YÖNETMELİYİZ”
 Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, “Günümüz şartlarında parayı nasıl yönetmemiz gerektiği çok önemli. Riskleri ortaya koyarak,  hayatımızı bu risklerin ne kadar etkileyebileceğini bu eğitimde öğrendik” dedi.
 “GELİR GİDER DENGESİNİ İYİ KURMALIYIZ”
 Ekonomik anlamda hayatı olumsuz etkileyen bir dönemde parayı iyi yönetmek gerektiğine dikkat çeken Mustafa Bozbey, “Gelir gider  dengesini iyi kurmalıyız. Kredi kartlarına fazla yüklenmememiz gerekiyor. Geleceğimiz, çocuklarımız ve kendi yaşantımız adına paramızı iyi  yönetmeliyiz” şeklinde konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat