Batman’la gönül köprüsü kuruldu

Yenişehir 3 Aralık 2016 19:22
Videoyu Aç Batman’la gönül köprüsü kuruldu
A
a

Bursa-Batman Gönül Köprüsü Kardeşlik Projesi heyetini makamında ağırlayan Yenişehir Belediye Başkanı Çelik, iki kent arasında ilişkilerin daha da geliştirilmesini istedi.

Ülkemizin  doğusundan batısına kadar pek çok farklı kültürün birbiriyle tanışması ve kaynaşması amacıyla, AK Parti Genel Merkez Sivil Toplum Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından başlatılan proje kapsamında, Batman Vali Yardımcısı ve Belediye Başkanı Ertuğ Şevket Aksoy, AK Parti Batman İl Başkanı Diyaettin Uçar ve İl Teşkilatı üyeleri, Gergüç Kaymakamı, Belediye Başkanı Ünal Koç, Kozluk Belediye Başkanı Veysi Işık, Hasankeyf Belediye Başkanı Abdulvahap Kusen ve belediye başkan yardımcılarından oluşan heyet Yenişehir’e geldi.

“İLÇEYLE İLGİLİ GENİŞ BİLGİLER AKTARDI”
Heyeti, Yenişehir Kaymakamı Abdullah Çiftçi, Belediye Başkanı Süleyman Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl ve ilçe teşkilatı üyeleri karşıladı. Başkan Süleyman Çelik, tarihi belediye binasındaki başkanlık makamında konuklarına ilçeyle ilgili geniş bilgiler aktardı. Çelik, konuşmasında Batman’la Yenişehir arasındaki ilişkilerin daha da güçlendirilmesini istediklerini belirtirken, heyet üyelerine günün anısına çeşitli hediyeler sundu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat