Loading...

Bayram Öncesi Ulu Çınarlar Unutulmadı

Türkiye 14 Haziran 2018 16:11
Videoyu Aç Bayram Öncesi Ulu Çınarlar Unutulmadı
A
a

Büyükşehir Belediyesi Tarafından Yaşlı Destek Programı (Yades) Kapsamında Maddi Olanakları Kısıtlı Olan 65 Yaş Üstü Vatandaşlar Evlerinde Ziyaret Edilerek Bayram Öncesi Giyim, Gıda Ve Temizlik Malzemesi Yardımı Yapıldı.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Yaşlı Destek Programı (YADES) kapsamında maddi olanakları kısıtlı olan 65 yaş üstü vatandaşlar evlerinde ziyaret edilerek bayram öncesi giyim, gıda ve temizlik malzemesi yardımı yapıldı.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından 65 yaş üstü vatandaşların hayat standartlarını yükseltmek amacıyla hazırlanan Yeşeren Çınarlar Projesi, Engelli Koordinasyon ve Yaşam Merkezinde sürdürülüyor. Hasta bakımı ve ev tadilatları periyodik olarak devam eden proje kapsamındaki vatandaşlara bu kez bayram öncesi giyim, gıda ve temizlik malzemesi yardımı yapıldı.
Kayıtlar doğrultusunda evlerinde ziyaret edilen vatandaşların bayramları kutlanarak öneri ve talepleri dinlendi. Bayram sonrası mesleki kurslar ve gezi programları ile sürecek olan proje kapsamında 65 yaş üstü vatandaşlara yönelik faaliyetler yürütülüyor.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat