Loading...

Belediyeden Hastane Bahçesine Vatandaşları Rahatlatan Çalışma

Türkiye 14 Mart 2018 14:09
Videoyu Aç Belediyeden Hastane Bahçesine Vatandaşları Rahatlatan Çalışma
A
a

Turgutlu Belediyesi, Kamu Kurum Ve Kuruşlara Verdiği Destek Çalışmalarına Bir Yenisini Daha Ekleyerek, Turgutlu Devlet Hastanesi Bahçesine 15 Adet Bank Yerleştirip Vatandaşların Daha Rahat Bir Şekilde Hastane Bahçesinde Oturup Dinlenmelerine Olanak Sağladı.

Turgutlu Belediyesi, kamu kurum ve kuruşlara verdiği destek çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek, Turgutlu Devlet Hastanesi bahçesine 15 adet bank yerleştirip vatandaşların daha rahat bir şekilde hastane bahçesinde oturup dinlenmelerine olanak sağladı.
Turgutlu Devlet Hastanesi bahçesine vatandaşların daha rahat etmeleri adına çalışma başlatan Turgutlu Belediyesi, bu kapsamda hastane bahçesine gölgelikli 15 adet bank yerleştirdi.
Hastane bahçesinde hasta ve yaşlıların oturup dinlenmelerini sağlamak amaçlı böyle bir çalışma gerçekleştirdiklerini belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Turgutlu Devlet Hastanemiz bir çok branşta sağlık hizmeti vermekte ve her geçen yıl muayene olan hasta sayısı da artmakta. Hastane bahçesinde bulunan banklara ilave olarak Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizce gölgelikli 15 adet bankın yerleşimin tamamladık. Amacımız vatandaşlarımızın, hastalarımızın ve yaşlılarımızın oturup dinlenmelerini sağlamak. Hastanemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.
Vatandaşlar da yapılan çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Turgay Şirin’e teşekkür ettiklerini dile getirdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat