Bereketin adresi

Gürsu 24 Kasım 2016 19:31
Videoyu Aç Bereketin adresi
A
a

Gürsu’da incelemelerde bulunan Vali Küçük, ilçenin yeryüzüne bahşedilen tüm nimetlerden fazlasıyla nasiplenen bir yer olduğuna dikkat çekerek, “Bereketli topraklara sahibiz” dedi.

Gürsu’da ziyaretine kaymakamlık binası ile başlayan Vali İzzettin Küçük’e Kaymakam Mehmet Makas tarafından ilçe hakkında geniş kapsamlı brifing verildi. Brifingin ardından ilçede incelemelerini sürdüren Vali Küçük, Gürsu Merkez Camii’nde rast geldiği cenaze namazına katıldı. Daha sonra Gürsu Belediyesi hizmet binasında incelemelerde bulunan Vali İzzettin Küçük’e, Belediye Başkanı Mustafa Işık tarafından detaylı bilgiler aktarıldı.
KAÇAK YAPILAŞMA SORUN
Yenidoğan Mahallesi’ndeki kaçak yapılaşmanın dikkatini çektiğini belirten Vali Küçük, bu sorunun çözüme kavuşturulmaması halinde, sosyal anlamda da ilçenin en önemli sorunlarından biri olarak büyüyebileceğini vurguladı. Belediye Teknik Başkan Yardımcısı Sabriye Çolak’tan bölgedeki kaçak yapılaşma hakkında bilgi alan Vali Küçük, soruna çözüm bulunması için, kendisinin de denetiminde gerekli müdahalelerin yapılacağını söyledi. Vali İzzettin Küçük, geçtiğimiz yıl makamında uğradığı menfur bir saldırı sonucu hayatını kaybeden eski Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız’ı anmadan geçmedi.
"BEREKETLİ TOPRAKLAR"
Gürsu’nun yeryüzüne bahşedilen tüm nimetlerden fazlasıyla nasiplenen bir yer olduğuna dikkat çeken Vali İzzettin Küçük, “Buraya gelip de bereketli toprakların insanların hizmetine sunduğu bu güzelliklere hayran olmamak elde değil. Bursa dört bir tarafı bereketli topraklarla donatılmış nadide bir köşe. Gürsu da bu cazibe merkezlerinden bir tanesi. Ben misafirperver Gürsu halkımıza sonsuz şükranlarımı iletiyorum” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat