Bir an olsun yanından ayırmadı

Nilüfer 29 Kasım 2016 18:04
Videoyu Aç Bir an olsun yanından ayırmadı
A
a

Bursa'da sokakta yediği gıdadan zehirlenen köpeğini veterinere getiren Furkan Aydın, 2 gündür serum verilen hayvanını bir an olsun yalnız bırakmadı.

Yaklaşık 4 ay önce sahiplendiği Kangal cinsi köpeğiyle adeta arkadaş olan 20 yaşındaki Aydın, 3 gün önce rahatsızlanan köpeğini merkez Nilüfer ilçesinde bulunan  bir hayvan  kliniğine getirdi. Köpeğine " Asya"  ismini verdiğini kaydeden Aydın,  yaptığı açıklamada, hayvan sevgisinin tarif edilemez bir duygu olduğunu belirtti.  Aydın, " Asya 3,5 aydır benimle, bir arkadaşımdan aldım. Dışarıda bir şey yemiş. 3 gün önce rahatsızlandı. İlk gün hiç hareket etmedi, geçeceğini düşündüm. İkinci gün de hareketsiz durunca veterinere getirmeye karar verdim." dedi.

“KÖPEĞİMLE ARKADAŞ GİBİYİM”
Köpeği Asya'nın son bir haftada çok zayıfladığını vurgulayan Aydın, "Şu anda serum verdiler, umutla iyileşmesini bekliyorum. Kendimi bildim bileli köpek sevgim var. Köpeğimle arkadaş gibiyim. Ben onu o beni hiçbir zaman yalnız bırakmaz. Beni görmeyince üzülüyor, ağlıyor. Ben de tedavi sürecinde hep yanındayım." ifadesini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat