BTSO Akademi iş dünyasının ihtiyaçlarına cevap veriyor

Bursa 17 Ağustos 2017 16:05
Videoyu Aç  BTSO Akademi iş dünyasının ihtiyaçlarına cevap veriyor
A
a

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından üyelerine eğitim veriliyor. BTSO Akademi eğitimlerinden bir ayda 250 kişi yararlandı. 

BTSO tarafından hayata geçirilen ve bugüne kadar 180’e yakın eğitim programına 13 bine yakın iş dünyası temsilcisi katıldı. BTSO Akademi kapsamındaki eğitimler iş dünyasının ihtiyaçlarına cevap veriyor. Ağustos ayı içerisinde Enerji Kredileri ve Bankacılık İşlemleri ile Marka Patent Kavramı Tescil İşlemleri Eğitimleri ile Tasarım Alanında Sınai Mülkiyet Kanunu Kapsamında Getirilen Yenilikler ve İklimlendirme Sektöründe İhracat Olanakları Seminerleri iş dünyasının yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Ayrıca yeni girişimcileri ekonomiye kazandırmak maksadıyla KOSGEB, İŞKUR ve TOBB Bursa Genç Girişimciler kurulu işbirliğiyle BUTGEM binasında düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimlerinden de 25 girişimci adayı faydalandı.

BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Aytuğ Onur BTSO Akademi eğitimlerinin, üyelerinin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlandığını söyledi. İşletmelerinin gelişip büyümesi için eğitimin olmazsa olmaz olduğunu dile getiren Aytuğ Onur, “BTSO Akademi ile üyelerimizin gelişimine yönelik birbirinden önemli eğitimler düzenliyoruz. akademi.btso.org.tr adresinden üyelerimiz hem eğitimlere başvuru yapabiliyor hem de ihtiyaçları olan eğitim programlarını bizlere önerebiliyor. Her biri uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilen eğitimlerimizi Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarının işbirliğinde gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat