Loading...

Bucak’Ta Elektronik Denetleme Sistemleri Yarın Başlayacak

Türkiye 25 Eylül 2018 16:06
Videoyu Aç Bucak’Ta Elektronik Denetleme Sistemleri Yarın Başlayacak
A
a

Burdur’Un Bucak İlçesinde Elektronik Denetleme Sistemlerinin (Eds) Alt Bileşeni Olan Anlık Hız İhlal Tespit, Kırmızı Işık İhlal Ve Mobil İhlal Tespit Sistemlerinin Kurulumları Tamamlandı Ve Yarın Saat 08.00 İtibariyle Aktif Olarak Çalışmaya Başlayacak.

Burdur’un Bucak ilçesinde Elektronik Denetleme Sistemlerinin (EDS) alt bileşeni olan Anlık Hız İhlal Tespit, Kırmızı Işık İhlal ve Mobil İhlal Tespit Sistemlerinin kurulumları tamamlandı ve yarın saat 08.00 itibariyle aktif olarak çalışmaya başlayacak.
Burdur Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre, Bucak ilçesi D-650 Devlet Karayolu, Alparslan Türkeş Bulvarı, Zeliha Tolunay Meslek Yüksek Okulu ile Kahveler Üst geçit girişinde “Anlık Hız İhlal Tespit Sistemi” bulunuyor. Burdur-Antalya arasında her iki yönde otomobil, minibüs, panelvan araçlar için 70 km/s, diğer araçlar için ise 50 km/s hız sınırı uygulanacak. D-650 Devlet Karayolu, Sanayi Kavşağı ile Kahveler Kavşağında Kırmızı Işık İhlal Sistemi bulunuyor. Ayrıca Bucak ilçesi şehir içerisinde “Mobil İhlal Tespit Sistemiyle” hız denetimi de yapılacak" denildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat