Loading...

Büro Memur-Sen’Den Kadınlar Günü Fotoğraf Yarışması

Türkiye 16 Ocak 2018 10:38
Videoyu Aç Büro Memur-Sen’Den Kadınlar Günü Fotoğraf Yarışması
A
a

Büro Memur-Sen, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Nedeniyle Ödüllü Fotoğraf Yarışması Düzenliyor. "Merhamet Ve Kadın" Konulu Fotoğraf Yarışmasına Herkes Katılabilecek. Yarışmaya Katılımlar 26 Şubat 2018 Tarihinde Son Bulacak.

Büro Memur-Sen, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ödüllü fotoğraf yarışması düzenleyecek. "Merhamet ve Kadın" konulu fotoğraf yarışmasına herkes katılabilecek. Yarışmaya katılımlar 26 Şubat 2018 tarihinde son bulacak.
Büro Memur-Sen, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için farklı bir etkinliğe imza atıyor. Kadınların hayattaki rolüne ve önemine dikkat çekmek isteyen Büro Memur-Sen, "Merhamet ve Kadın" konulu fotoğraf yarışması düzenliyor. Ülkenin dört bir yanından herkesin katılabileceği yarışmada birinciye 3 bin, ikinciye 2 bin, üçüncüye bin lira ödül verilecek. Mansiyon ödülü 750, jüri özel ödülü ise 500 lira olacak. Katılımcılar, yarışmayla ilgili şartnameye buromemursen.org.tr adresinden ulaşabilecek. Yarışmaya katılımlar, 26 Şubat 2018 tarihinde son bulacak. Yarışmanın sonucu ise 28 Şubat 2018 tarihinde açıklanacak ve dereceye girenlere ödülleri düzenlenecek programda verilecek.
Yarışma hakkında açıklamalarda bulunan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanbaz, "Kadınlar, eş olma, anne olma, çalışan olma gibi hayatta farklı roller üstlenmektedir. Buna bağlı olarak da kadınlar sorunların daha fazla muhatabı olmaktadır. Kadınlar, tüm sorunların üstesinden sabır ve merhametiyle gelmektedir. Toplumun ve ailenin temel direği olan kadınların haklarına, yaşadığı zorluklara, başarılarına dikkat çekmek için ödüllü fotoğraf yarışması düzenliyoruz. Yarışmamızda kadınların merhamet yönünün ön plana çıkarılmasını istiyoruz. Bunun için yarışmamızın konusunu ‘Merhamet ve Kadın’ olarak belirledik. Şimdiden yarışmaya katılan herkese başarılar diliyorum" ifadelerini kaydetti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat