Bursa’da su kesintisi!

Bursa 15 Kasım 2016 18:10
Videoyu Aç Bursa’da su kesintisi!
A
a

BUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak altyapı çalışmaları sebebiyle Mudanya, Gemlik ve Karacabey ilçelerinde su kesintisi yapılacak.

BUSKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, yapılacak çalışmalar nedeniyle, 19 Kasım Cumartesi, 00.30 ile 20.30 saatleri arasında Mudanya ilçesi Altıntaş Mahallesi, Adalet Konakları, Çamlıbel mevkii, Kızılay Kampı civarı, Yeşil Vadi evleri ve civarı ile Gemlik İlçesi Kurşunlu, Kumsaz mahalleleri Hara Askeri veteriner ve civarında su kesintisi yapılacağı belirtildi.
Öte yandan 19 Kasım Cumartesi saat 08.00 ile 20 Kasım Pazar günü saat 23.30 arasında da Karacabey İlçesi Abdullahpaşa, Canbalı, Drama, Emirsultan, Esentepe, Garipçe, Gazi, Hamidiye, Hüdavendigar, Karacaahmet, Mahmuriyet, Mecidiye, Nasrettin, Runguçpaşa, Saadet, Selimiye, Sırabademler, Tabaklar, Tavşanlı, Yeni ve Yenice mahalleleri ile civarında su kesintisi yapılacağı bildirildi.
Çalışmanın erken tamamlanması durumunda, şebekeye su, belirtilen zamandan daha önce verilebileceği için vatandaşların duyarlı olmaları istendi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat