Loading...

Bursa’nın baharı fotoğraflara yansıyor

Bursa 20 Mart 2018 18:31
Videoyu Aç Bursa’nın baharı fotoğraflara yansıyor
A
a

‘Bursa’da Dört Mevsim Buluşma Mekânları’ adıyla düzenlenen ulusal fotoğraf yarışmasının ‘Bursa’da Bahar’ kategorisine başvurular başladı. Yarışmanın son müracaat tarihi 25 Mayıs Cuma. 

Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Fotoğraf Sanatı Derneği (BUFSAD) iş birliğiyle düzenlenen ‘Bursa’da Zaman Ulusal Fotoğraf Yarışması’nın ‘Bahar’ kategorisine başvurular başladı. Yarışma, Bursa’nın doğal, tarihî ve kültürel değerlere sahip buluşma mekânlarının güzelliklerinin fotoğraflar aracılığıyla geleceğe taşınmasını ve tarihe renkli birer not düşülmesini hedefliyor. ‘Bursa’da Bahar’a katılmak isteyen sanatseverler, bursadazamandergisi.com adresli web sitesi üzerinden fotoğraflarıyla müracaat edebilecek. 25 Mayıs Cuma gününe kadar başvurulabilecek olan ‘Bursa’da Bahar’ kategorisinde, 26 Mayıs Cumartesi tarihinde yapılacak değerlendirmenin ardından dereceye giren eserler belirlenecek. Ödüllerin ise 23 Haziran Cumartesi tarihinde törenle sahiplerine verilmesi planlanıyor. 
‘Bursa’da Bahar’ kategorisine katılan eserlerin değerlendirilmesinin ardından birinciliği kazanacak fotoğrafın sahibi 4 bin TL, ikinci 3 bin TL, üçüncü 2 bin TL ödülün sahibi olacak. Ayrıca 3 adet özendirme ödülü alacak eserlerin sahiplerine de 500’er TL verilecek. Dereceye giren ve sergilemeye layık bulunan fotoğraflar sergilenecek. 
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat