BURSA'NIN trafik ve yol durumu!

Bursa 17 Temmuz 2017 13:58
Videoyu Aç BURSA'NIN trafik ve yol durumu!
A
a

Bursa şehirlerarası ve şehir içi güzergahlarda trafik ve yol durumu hakkında açıklama geldi.

İşte Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin açıklaması:

-Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü'nce, İnegöl-Bozöyük ayrımı Domaniç yolunda sanat yapıları ve üstyapı çalışmaları yapdığından Oylat ayrımına kadar 6750 Mt.'Lik kesiminde trafik servis yolundan sağlanmaktadır.
-Bursa- Eskişehir D-200 Karayolu İnegöl çıkışında Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü'nce, Avarlar Köprülü kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle trafik servis yolundan sağlanmaktadır.
-Kent Meydanı - terminal arasında sürdürülen T2 Hafif Raylı Sistem Hattı çalışması nedeni ile İstanbul yolu üzerinde şerit daraltma uygulanmaktadır.
-Bursa-Orhaneli İl Yolu güzergahında yol genişletme çalışmaları nedeniyle trafik bölünmüş yolun diğer kesimden kontrollü olarak sağlanmaktadır.
-Tarihi Kültürel Miras Şube Müdürlüğü'nce Yapılan ''Yeşil Caddesi Cephe Sağlıklaştırma Uygulama Yapım İşi'' Kapsamında; Yıldırım İlçesi, Kurtoğlu Ve Yeşil Mahallesi'nde Bulunan Yeşil Caddesi'nde Cephe Sağlıklaştırma çalışmaları nedeni ile Yeşil Cadde de şerit daraltma uygulanmaktadır.
-Gürsu İlçesi Zafer Mahallesi Karanfil caddenin Deniz Sokak kesişiminde Buski Genel Müdürlüğü'nce yapılan çalışma nedeni ile araç trafiğine kapatılacak olup, trafik akışı Zafer Caddesi'nden sağlanacaktır.
-Osmangazi İlçesi Bahar Mahallesi Barbaros çıkmazı İle bu sokağın Dr. Sadık Ahmet Caddesi üzerindeki bağlantı kısmında Buski Genel Müdürlüğü'nce yapılan çalışma nedeni ile araç trafiğine kapatılacak olup, trafik akışı 3. Işık Sokak Ve 1. Çınar Caddesi'nden sağlanacaktır.
-Osmangazi İlçesi Hüdavendigar Mahallesi Doburca Caddesi üzerinde kısmında Buski Genel Müdürlüğü'nce yapılan çalışma nedeni ile araç trafiğine kapatılacak olup, Trafik Akışı alternatif güzergahlardan sağlanacaktır.
Sürücülerimizin Kent içi hız limitlerine uymaları ve kontrollü seyir etmeleri, çalışma yapılan güzergahlarda dikkatli ve duyarlı olunması, trafik işaret ve işaretçilerine uymaları, Bilgi Levhaları İle Gösterilmiş Alternatif güzergahları tercih etmeleri gerekmektedir.
Kaynak : IHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat