Loading...

Bursa’nın yalıtım tercihi: MARKA YAPI

Bursa 19 Mayıs 2018 22:01
Videoyu Aç Bursa’nın yalıtım tercihi: MARKA YAPI
A
a

Isı yalıtım sektöründe Bursa'da öncü kuruluş konumunda bulunan Marka Yapı Isı Yalıtım Sistemleri, yükselişini sürdürüyor.

Marka Yapı Isı Yalıtım Sistemleri sahibi Mesut Kardaş ile ısı yalıtım sektörü ve yalıtımın faydaları hakkında bir söyleşi gerçekleştirdik. Kardaş, ısı yalıtımın görsellik dahil birçok alanda kullanıcıya fayda sağladığını belirterek, “Isı yalıtımı her evin olmazsa olmazıdır. Kaynakların verimli kullanılması özellikle günümüz ekonomisini düşünürsek dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Yakıt tasarrufunu düşünürseniz yüzde 40-45 civarlarında tasarruf finans açısından çok daha değerlidir. Aynı zamanda yazın serin kışın sıcak tutar. Bu özelliğiyle de ek olarak ısıtıcı veya soğutucu kullanılması ihtiyacını ortadan kaldırır. Görsellik dahil birçok alanda ısı yalıtımın faydaları var” dedi. YÜZDE 45'E KADAR TASARRUF

Marka Yapı Isı Yalıtım Sistemleri, 2011 yılında Afyon'da kurulan Kaplan Yapı'nın devamı olarak 2013 yılında Bursa'da hizmete açıldı. 2013 yılından bu yana Bursa'da faaliyet gösteren Marka Isı Yalıtım Sistemleri'nin sahibi Mesut Kardaş, şirketin Bursa'nın her yerinde yapılanmasının mevcut olduğunu belirterek, “Bursa'nın her yerinde inşaatlarımız hızla ilerlemekte. Bursa'nın hemen hemen her semtinde yapılanmamız mevcut. Yaptığımız her iş 10 yıl boyunca işçilik ve malzeme garantilidir. Filli Boya'nın resmi bayisiyiz. Bizim işimiz tamamen ısı yalıtım. Yüzde 45'e kadar tasarruf sağlamakta ürünlerimiz. Filli Kapatek şu anda en çok tercih edilen ürünümüz. Onun arkasında Favori, CBS gibi ürünler geliyor. Ödemede senet ve kredi kartı imkanı sağlıyoruz. İşin yüzde 40 gibi bir peşinatını alıp geri kalanında ödeme yeterliliğine göre yardımcı oluyoruz” dedi. Marka Yapı'yı diğer ısı yalıtım şirketlerinden ayıran özelliklere de değinen Kardaş, şu şekilde konuştu: “Bizi herkesten ayıran yaptığımız işin kalitesi. Kullandığımız ürünlerin hepsi TSE garantili. Piyasa malı kesinlikle kullanmıyoruz. Alanında profesyonel bir ekibimiz var. Hem çalışanlarımızın, hem tüketicimizin hukuki ve sosyal haklarına saygılı bir hizmet anlayışımız var.”

“MÜŞTERİNİN GÜVENİ BİZİM GURURUMUZ”

Isı yalıtımın kaliteli malzemelerle ve işinde profesyonel çalışanlarla yapılması gerektiğine vurgu yapan Kardaş, “Bu işi merdiven altı yapan da var. Piyasa ve Çin malı kullanan var. Bu kötü yapılan işler vatandaşın ısı yalıtıma olan güvenini sarsıyor. Ancak bizim şu ana kadar yaptığımız hiç bir iş ile ilgili bir şikayet gelmedi. Bu konuda gururluyuz. Ürünlerimizi burada çakmakla yakıp testini dahi yapabilirsiniz, kalite açısından kendimize güvenimiz tam. Erime özelliği vardır ama yanma özelliği yok. B1 maddesi bulunuyor içerisinde” ifadelerine yer verdi. Vatandaşın binalarında ısı yalıtımı tercih etmelerinin gerekçelerini sıralayan Mesut Kardaş, “Isı yalıtımı her evin olmazsa olmazıdır. Kaynakların verimli kullanılması özellikle günümüz ekonomisini düşünürsek dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Yakıt tasarrufunu düşünürseniz yüzde 40-45 civarlarında tasarruf finans açısından çok daha değerlidir. Aynı zamanda yazın serin kışın sıcak tutar. Görsellik dahil birçok alanda ısı yalıtımın faydaları var” dedi. 
Kaynak : Ezgi Özdaş - ÖZEL HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat