Loading...

BURSA’YA İNEGÖL DAMGASI

Bursa 6 Aralık 2018 21:25
Videoyu Aç BURSA’YA İNEGÖL DAMGASI
A
a

İnegöllü Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve İnegöllü AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, ‘Bursa 2026 Şehir Tasavvuru’ temalı toplantıda Bursa’nın geleceğini masaya yatırdılar.

İnegöllü AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman’ın da katıldığı basın toplantısında, Bursa’ya ve Bursalılara hizmet etmenin gururunu ve onurunu yaşadıklarını söyleyen İnegöllü Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, ağır bir sorumluluğu omuzladıklarını ve Bursa’yı vizyon şehir yapma bilinciyle hareket ettiklerini vurguladı.

YENİ BİR SÜREÇ BAŞLAYACAK
İnegöllü AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, “Bursalıların da teveccühleriyle 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler sonucunda yeni bir süreç başlayacak. Bu süreç, Bursa’nın tarihinin de, talihinin de değiştiği bir süreç olacak. Biz buna gönülden inanıyoruz" diye konuştu.

“DETAYLI ÇALIŞIYORUZ”
Bursa’ya İnegöl damgasını vuran Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, "Şimdi yeni ve güzel işler yapma zamanıdır.  2035 yılı 1/100000 ölçekli imar planı hazırlığı yaptıklarını ve 2035 trafik master planı üzerinde 12 kişilik heyetle detaylı çalışıyoruz. daha sonra da kamuoyuna açıklayacağız. Biz hazırız” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat