Loading...

Bursa’ya ödül yağdı

Bursa 2 Aralık 2017 02:09
Videoyu Aç Bursa’ya ödül yağdı
A
a

Sanattan ekonomiye, kültürden turizme birçok alanda marka olan ve Türkiye’nin dördüncü büyük ili olarak gelişmeye devam eden Bursa, belediyelerinin verimli çalışmaları sayesinde ödüle doymuyor.

Tüm Türkiye’ye ve dünyanın birçok ülkesine örnek olan Bursa’nın belediyecilik anlayışı ve çalışmaları ödüle doymuyor. Marmara Belediyeler Birliği tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri kapsamında hem Yıldırım, hem de Nilüfer Belediyesi ödüle layık görüldü. Yıldırım Belediyesi, sosyal belediyecilik kategorisinde Müzik Akademisi projesi ile ödül alırken, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Bu ödülü bize verenlere teşekkür ediyoruz. En çok teşekkürümüzü hayata sımsıkı sarılan bin 300 dezavantajlı çocuğumuza, onlara destek olan anne ve babalarına ediyoruz” dedi.

“TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLUYOR”

Nilüfer Belediyesi ise geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği İnovasyon Merkezi projesi ile  ‘Yerel Kalkınma ve İşbirliği’ kategorisinde ödülün sahibi oldu. Nilüfer Belediyesi’nin ödülünü Başkan Mustafa Bozbey adına alan Meclis Üyesi Fırat Emiroğlu, “Uyguladığı projelerle Türkiye’ye örnek olan Nilüfer Belediyesi, çalışmalarının karşılığını bu tür organizasyonlarda alarak farkını ortaya koymaya devam ediyor. Ödül alan projemizde emek veren bütün ekibi tebrik ediyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat