Loading...

Bursaspor genel kurulunda gerginlik

Spor 26 Mayıs 2018 23:37
Videoyu Aç Bursaspor genel kurulunda gerginlik
A
a

Bursaspor’un Olağan Genel Kurulunun İlk Oturumunda Gerginlik Yaşandı. Tribün Lideri Selim Kurtulan’ın Mevcut Başkan Ali Ay’a Yönelik, "O'na Oy Atanın, Yönetimine Girenin Bursasporluluğundan Şüphe Ederim” Sözlerinin Üzerine Bir Grup Kongre Üyesi Kurtulan’ın Üzerine Yürüdü. Güvenlik Güçleri Olayları Güçlükle Yatıştırdı.

Bursaspor’un olağan genel kurulunun ilk oturumunda gerginlik yaşandı. Tribün lideri Selim Kurtulan’ın mevcut başkan Ali Ay’a yönelik, "O’na oy atanın, yönetimine girenin Bursasporluluğundan şüphe ederim” sözlerinin üzerine bir grup kongre üyesi Kurtulan’ın üzerine yürüdü. Güvenlik güçleri olayları güçlükle yatıştırdı.
Bursaspor’da 19 Mayıs 2018 tarihinde yeterli çoğunluk sağlanamadığından 26-27 Mayıs tarihlerine ertelenen Olağan Genel Kurulun 1. oturumu Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda yapılıyor. Genel Kurul Divanı Başkan ve üyelerinin seçimi ile başlayan kongrede faaliyet raporu için söz isteyen Bursaspor Tribün Lideri Selim Kurtulan’ın konuşması sırasında gerginlik yaşandı. Kürsüye çıkan Kurtulan, “Ali Ay iki senedir attı, tuttu hiçbir şey yapamadı. Utanmadan aday oldu. Neden aday oldun? Küme düşürmek için mi aday oldun? İnsanlara rezil olduk. O’na oy atanın, yönetimine girenin Bursasporluluğundan şüphe ederim” dedi.
Kurtulan’ın bu sözleri büyük tepki çekti. Konuşması kesilen Kurtulan’ın üzerine yürümek isteyen bir grup kongre üyesini güvenlik güçleri güçlükle sakinleştirdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat