BUSAD’dan Çelik’e ziyaret

Bursa 14 Aralık 2016 16:15
Videoyu Aç BUSAD’dan Çelik’e ziyaret
A
a

 Bursa Sağlık Çalışanları Derneği (BUSAD) Başkanı Metin Altundal, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik’i ziyaret etti. 


Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, Sağlık Çalışanları Derneği Başkanı Metin Altundal ile bir araya gelip, ilçe meseleleri hakkında fikir alışverişinde bulundu. Çelik, “İlçemizin meselelerini görüştü. Yapacak olduğumuz projelerin hayata geçmesiyle sağlık personelimizin çok daha farklı bir konumda olması söz konusu. Hastanemizin artık müteahhit firma ile karşılıklı sözleşmelerin imzalanması aşamasına gelmesi sevindirici. Bu ilçemiz için önemli bir konudur. Hastanemizin hayata geçmesi için bütün imkanlarımızı seferber ettik. Hastanemizin temelini attıktan sonra bütün çalışan personelimizin farklı imkanlar ile karşı karşıya getirilmesi onları rahatlatacak. Hem de yerelde rahatlık sağlayacak. Ziyaretlerinden dolayı ilçem adına kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

75 YATAKLI HASTANE MÜJDESİ

BUSAD Başkanı Metin Altundal ise, “Başkanımız Süleyman Çelik’e teşekkür ediyoruz. Yenişehir Bursa’mıza en yakın ilçelerimizden birisidir. Bugüne kadar hem dernek, hem de diğer anlamlarda Yenişehir’e hizmet edildiğini düşünenlerdeniz. Yenişehir inşallah bundan sonra da hak ettiği en iyi yerlere gelecek. Bu anlamda kendilerini ziyarete geldik. Diğer ilçe ve illerde son derece modern hastaneler var, neden bunun Yenişehir ilçesinde olmadığını kendi kendimize soruyorduk. Fakat başkanımız bugün bunun müjdesini bizlere verdi. Yakın zamanda 75 yataklı bir hastanenin yapılacak olması bizleri çok mutlu etti” diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat