Loading...

Büyükkılıç, "Enerji Çalıştayı Düzenlenecek"

Ekonomi 15 Kasım 2017 13:47
Videoyu Aç Büyükkılıç, "Enerji Çalıştayı Düzenlenecek"
A
a

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi Olarak Enerji, Güneş Enerji Panelleri, Güneş Santrali İle Hybrit Konularında Özel Ve Kamu Kurum Ve Kuruluşları İle Üniversite Ve Belediyeleri Kapsayan Ve Ortak Katılımları İle “Enerji Çalıştayı” Düzenleneceğini Söyledi.

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi olarak enerji, güneş enerji panelleri, güneş santrali ile hybrit konularında özel ve kamu kurum ve kuruluşları ile üniversite ve belediyeleri kapsayan ve ortak katılımları ile “Enerji Çalıştayı” düzenleneceğini söyledi.
Kayseri de bulunan kamu kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler, mesleki oda ve üniversite temsilcilerin yer alacağı çalıştay da enerji konusunun detaylı olarak değerlendirileceğini belirten Başkan Büyükkılıç: “Kayseri Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediye temsilcileri, Üniversiteler, Kcetaş, Teaş, Elektrik Mühendisleri Odası gibi kurumların temsilcileri iştirak edecek ve sunumlarda bulunacaklardır. Ayrıca özel şirket yetkilileri de katılarak çok geniş bir yelpazede yer alan konu ile ilgili uzmanlar iştirak ederek Kayseri için en uygun ve sağlıklı enerji politikasını belirleyecekler” dedi.

Uzmanlar görüş bildirecek…
Enerji üretimi, güneş enerjisi, güneş panelleri, Hybrit, çatı güneş enerji santralleri, enerji aktarımları gibi konuların ele alınacağını ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, katılımcılar bu tür fikir alışverişi, bilgilerin paylaşılması ve ortak çalışmalar yapılması konularında fikir birliği oluşturulacağını kaydetti.
Başkan Dr. Mehduh Büyükkılıç, Enerji Çalıştayı’nda firmalarca Enerji Malzemeleri Sergisi açılacağını sözlerine ekledi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat