Çağlayan , Uzman Çavuş İsmail Babacan’ı evinde ziyaret etti

Orhangazi 28 Kasım 2016 17:22
Videoyu Aç Çağlayan , Uzman Çavuş İsmail Babacan’ı evinde ziyaret etti
A
a

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Fırat Kalkanı operasyonları kapsamında Suriye’nin El Bab şehri yakınlarında gerçekleşen hava saldırısı esnasında kolundan yaralanan Uzman Çavuş İsmail Babacan’ı evinde ziyaret etti.

Başkan Yardımcısı Necmettin Şahin ve Meclis üyesi Halil Kurtulmuş ile birlikte İsmail Babacan’ı Çakırlı’daki evinde ziyaret eden Başkan Çağlayan, yaralı gaziye geçmiş olsun dileklerini sundu.  Gazi İsmail Babacan, Gaziantep’teki birliklerinden 60 gün önce Suriye’ye geçiş yaptıklarını belirterek, Özgür Suriye Ordusu ile birlikte El Bab  yakınlarındayken yapılan hava saldırısı sonucu yaralandığını, Gaziantep’teki hastanede ilk müdahale yapıldıktan sonra  Orhangazi’deki evine getirildiğini ifade etti. Yaralı gazi iyileştikten sonra yeniden görevinin başına dönmek istediğini belirtti.

“YARALI GAZİMİZ BİZİM EVLADIMIZDIR”
Başkan Neşet Çağlayan, bölgedeki gelişmelere ülke olarak kayıtsız kalmalarının mümkün olmadığını belirterek, "Yaralı gazimiz bizim evladımızdır. Kendisine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum" dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat