Çağlayan, Kadın Meclisi ile tanıştı

Orhangazi 15 Ekim 2016 19:26
Videoyu Aç Çağlayan, Kadın  Meclisi ile tanıştı
A
a

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, başkanlığını yürüttüğü Kent Konseyi bünyesindeki Kadın Meclisi’nin yeni üyeleri ile bir araya geldi. Çağlayan, bir şehre kadın gözüyle bakılmasının çok önemli olduğunu söyleyerek, ‘Hep birlikte ilçemize hizmet için çalışacağız’ dedi.

Orhangazi Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin yeni dönem üyeleri Başkan Çağlayan ile bir araya geldi. Kent Konseyi Genel Sekreteri Cem Alpay ve Kadın Meclisi Başkanı Habibe Sivri’nin ev sahipliği yaptığı toplantıda, Belediye Başkanı ve Kent Konseyi Başkanı Neşet Çağlayan, Kadın Meclisi’nin yeni üyeleriyle tanışarak, çalışmalarla ilgili fikir alışverişi yaptı.
GÜZEL PROJELER ÇIKACAK
Programa eşi Zöhre Çağlayan ile birlikte katılan Başkan Çağlayan, şehirlerde yürütülen çalışmalarda kadınların söz sahibi olmasının olumlu yönleri olduğunu söyledi. Kadın Meclisi’nden Orhangazi için güzel projeler çıkacağına inandığını söyleyen Başkan Çağlayan, ‘Hepimizin ortak arzusu doğduğumuz, büyüdüğümüz, taşındığımız şehrimiz Orhangazi’mize hizmet etmek. Bunu yaparken şehre kadın gözüyle bakılması da çok önemlidir. Biliyoruz ki kadınlar daha detaycı ve farklı çerçevelerden bakabiliyorlar. İnşallah burada güzel bir çalışma ortamı oluşacak. Çocuklarınızdan, evinizden, eşinizden ayırdığınız zamanı harcayacaksınız. Bu fedakarlıklarınız karşısında güzel hizmet ortaya çıkınca hem manevi hem de kalbi mutluluk duyacaksınız” dedi. Çağlayan, gönüllülük esası ile çalışacak Kadın Meclisi’nin üyelerine teşekkür etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat