Cansuyu can veriyor

Bursa 20 Ekim 2016 20:12
Videoyu Aç Cansuyu can veriyor
A
a

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Başkanı Coşkun Ceruz, Başkan Yardımcısı Veysel Bahtiyaroğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Hayati Baykal, gazetemiz Yeni Marmara’yı ziyarette bulundu.

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Başkanı Coşkun Ceruz, Başkan Yardımcısı Veysel Bahtiyaroğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Hayati Baykal, gazetemiz Yeni Marmara’yı ziyarette bulundu. Başkan Coşkun Ceruz, dernekle ilgili şunları söyledi: “Bizim amacımız kendimizi tanıtmak. 10 yıldan beri Türkiye’deyiz. Bursa’da da 8 senedir faaliyetteyiz. 5800 yetimimiz var dünya çapında. Dil, din, ırk ayrımı yapmıyoruz. Kurbanlarımızı kesiyoruz, su kuyularımızı ihtiyacı olanlar için dünyanın birçok bölgesinde faaliyete sokuyoruz. Türkiye’de ise her daim yardımda bulunuyoruz.”
“EN FAZLA 3 SAAT”
Başkan Yardımcısı Veysel Bahtiyaroğlu ise, “Bağışçılarımızın yaptığı bağışların yerlerine gittiğine dair tüm bilgilendirmeyi yapıyoruz. Bizim Türkiye’nin en ücra noktasına ulaşmamız en fazla 3 saat. Vatandaştan aldığımızı yine vatandaşa veriyoruz” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat