Loading...

Çarşı Rize’Den Down Sendromlu Çocuklara Moral Ziyareti

Spor 21 Mart 2018 18:07
Videoyu Aç Çarşı Rize’Den Down Sendromlu Çocuklara Moral Ziyareti
A
a

Siyah-Beyazlı Ekip Beşiktaş’In Taraftar Gurubu Olan Çarşı Gurubunun Rize’De Ki Mensupları Down Sendromlu Çocukları Ziyaret Ederek Onlarla Vakit Geçirdi.

Çarşı Rize Taraftar Grubu, Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla Rize’de down sendromlu çocukları ziyaret etti.
Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla Rize’de hizmet veren Zehra Usta Eğitim ve Uygulama Okulunda down sendromlu çocukları ziyaret eden Beşiktaş’ın taraftar gurubu Çarşı’nın Rize grubu, çocukları beraberinde getirdikleri hediyelerle sevindirdiler. Siyah-beyazlı taraftarlar bu anlamlı günde gerçekleştirdikleri ziyarette down sendromlu çocuklara Beşiktaş tişörtü, boyama kitabı, oyun hamuru ve gülen toplar hediye etti. Grup adına açıklama yapan Hayri Bayraktar, “Daha önce de yaşlılar günü dolayısıyla huzur evinde hayatını sürdüren yaşlılarımızı ziyaret etmiştik. Çarşı Rize grubu olarak arkadaşlarımızla farkındalık oluşturmak adına bu tür organizasyonlarımızı devam ettiriyoruz. Bu kez de down sendromlu kardeşlerimizle bir araya gelmek istedik. Her biri özel bu genç kardeşlerimizi mutlu edebildiysek ne mutlu bizlere” şeklinde konuştu.
Çarşı Rize grubu, okul önüne astıkları “Gülüşünüz Ömre Bedel” pankartı altında Down sendromlu çocuklarla kartal selamı eşliğinde hatıra fotoğrafı çektirerek ziyareti sonlandırdılar.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat