Loading...

Chp İlçe Başkanı Erayhan Mazbatasını Aldı

Siyaset 15 Aralık 2017 18:36
Videoyu Aç Chp İlçe Başkanı Erayhan Mazbatasını Aldı
A
a

Erayhan Matbatasını Aldı

Cumhuriyet halk Partisi (CHP) Sungurlu İlçe Başkanlığına seçilen Ali Erayhan, Sungurlu Adliyesi’nde gerçekleşen törenle mazbatasını aldı.
Mazbata törenin ardından Parti binasında yönetim kurulu üyeleri ve partililerin katıldığı bir basın açıklaması düzenleyen CHP İlçe başkanı Ali Erayhan, “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün iki büyük eserim diye tanımladığı, demokrasinin kalesi, Ulu çınarımız CHP’nin Olağan İlçe Kongresini 9 Aralık Cumartesi günü gerçekleştirdik. Bizler diğer partiler gibi emir-komuta zinciri içerisinde görev alınıp verilen bir parti değiliz. Bizler, Demokratik değerlere inanmış ve parti içindeki demokrasiyi işleten tek partiyiz. CHP İlçe Başkanlığı, ilçe yöneticiliği yapmak, sorumluluğu yüksek ve onurlu bir görevdir. Önümüzdeki bu kritik süreçte, gençlerimiz, kadınlarımız ve tüm partililerimiz ile çağdaş, demokratik, tam bağımsız Türkiye fikrine inanmış tüm Sungurlular ile birlikte çalışacağız, şahsıma destek olan partililere teşekkür ediyorum. Partimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olan ve 94 yıldır ayakta olan ulu çınarın bir neferi, bir ilçe başkanı olmak yaşayabileceğim en büyük gururlardan bir tanesidir. Bu göreve layık olabilmek için ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım ant içtik. Türkiye Cumhuriyeti’nin devamı için çalışacağız. Atatürk ilke ve inkılaplarının sonuna kadar takipçisi ve bekçisi olacağımıza söz veriyoruz."" dedi.
CHP İlçe Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; "İlçe Başkanı Ali Erayhan, Başkan Yardımcıları Sadet Canan Sabancılar ve Satılmış Zobu, İlçe Sekreteri Hamza Yarayan, Sayman Durmuş Kurt, Eğitim Sekreteri Aşır Dilenoğlu, Bilişim Sorumlusu Ahmet Mavi"
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat