Çokgüler;’Barıştırıcı ve birleştirici olacağız’

Bursa 15 Aralık 2017 17:29
Videoyu Aç Çokgüler;’Barıştırıcı ve birleştirici olacağız’
A
a

Adalet ve Kalkınma Partisi Orhangazi İlçe Başkanlığı’nın yarın gerçekleştireceği 6. Olağan Kongresi’nde iki aday yarışacak. Mevcut Başkan Mustafa Kaya'ya rakip olarak adaylığını açıklayan Tuna Çokgüler, “Barıştırıcı ve birleştirici olmak için adayım” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Orhangazi İlçe Başkanlığı’nın yarın gerçekleştireceği 6. Olağan Kongresinde iki aday yarışacak. Mevcut Başkan Mustafa Kaya'ya rakip olarak adaylığını açıklayan Tuna Çokgüler,  "Barıştırıcı ve birleştirici olmak için adayım" dedi. Ak Parti kongrelerinin bir hizmet yarışı olduğunun altını çizen Tuna Çokgüler, "Genç ve tecrübeli kadromuz ile yola çıkma kararı aldık" dedi. "Hizmet için yarışıyoruz" diyen Çokgüler, "Ak Parti, milletimizin talepleri, halkımızın umutları ve değişimin gerekli olduğu bir dönemde kurulmuş, İlk günden beri siyasetteki yerini hep milletin durduğu yer olarak tarif etmiştir. 16 yılda Türkiye’nin gündemi, öncelikleri, sıkıntıları, beklentileri değişmiştir.


(AK Parti Orhangazi İlçe Başkan Adayı Tuna Çokgüler)

Değişmeyen yegâne şey tüm bunları karşılayan tek partinin AK Parti olduğu gerçeğidir. AK Parti demokrasinin, değişimin teminatı, reformun adresidir. Adalet ve Kalkınma Partimizin, 16 Aralık’taki Orhangazi kongresi, partimiz, milletimiz, demokrasimiz, dünyanın dört bir yanındaki tüm dost kardeşlerimiz için hayırlara vesile olmasını Allah’tan temenni ediyorum" diye konuştu. 420 delegenin katılacağı ve iki adayın başkanlık için yarışacağı Orhangazi 6. Olağan Kongresi, yarın saat 19:00'da Sakallı Düğün Salonu'nda yapılacak. 


(AK Parti Orhangazi Mevcut İlçe Başkanı Mustafa Kaya)

Kaynak : ÖZLEM ATAÇ
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat