Loading...

Çomü Ve Hüseyin Akif Terzioğlu Şevkat Yuvası Vakfı İle Her Akşam Öğrencilere İftar İkramı

Türkiye 25 Mayıs 2018 13:39
Videoyu Aç Çomü  Ve Hüseyin Akif Terzioğlu Şevkat Yuvası Vakfı İle Her Akşam Öğrencilere İftar İkramı
A
a

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (Çomü) Ve Hüseyin Akif Terzioğlu Şevkat Yuvası Vakfı İşbirliği İle Öğrencilere İftar İkramı Yapıldı.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) ve Hüseyin Akif Terzioğlu Şevkat Yuvası Vakfı işbirliği ile öğrencilere iftar ikramı yapıldı.
Organize edilen iftar ikramı, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mithat Kemal Algül, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer ve eşi Aysun Acer, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, İl Jandarma Komutanı Necmi İnce, akademisyenler ve yüzlerce öğrencinin katılımı ile gerçekleşti. Tasavvuf Musikisi eşliğinde devam eden iftar ikramı yapılan dua ile sona erdi.
Merkez Terzioğlu Yerleşkesinde Siyasal Bilimler Fakültesi arkası Adnan Menderes Parkında Ramazan ayı boyunca devam edecek olan iftar ikramından günlük ortalama 1000 öğrenci faydalanıyor.
İftarını açan öğrenciler uygulamadan çok mutlu olduklarını bildirerek, “Kütüphanede ders çalışıyoruz. İftar zamanında mola verip çıktığımızda yemeğimizin hazır olduğunu görmek bizi çok mutlu ediyor. Böyle mübarek bir ayda arkadaşlarımızla hep birlikte orucumuzu açmak çok keyifli ve huzurlu. Öğrenciye değer veren bir üniversitede olduğumuz için şanslıyız. Böyle bir programı düşünüp organize eden Üniversitemize, Hüseyin Akif Terzioğlu Şevkat Yuvası Vakfına çok teşekkür ediyoruz” dediler.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat