Damat İbrahim Paşa!

Bursa 23 Kasım 2017 19:35
Videoyu Aç Damat İbrahim Paşa!
A
a

BTSO ÜYELERİ “DAMAT İBRAHİM PAŞA” DİYEREK BAŞKAN BURKAY’A SERT TEPKİ GÖSTERDİLER.

KAMU GÖREVLİLERİNİN UYMALARI GEREKEN SAYDAMLIK, TARAFSIZLIK, DÜRÜSTLÜK, HESAP VEREBİLİRLİK, KAMU YARARINI GÖZETME GİBİ ETİK DAVRANIŞ İLKELERİNİ GÖZETMEKLE GÖREVLİ TÜRKİYE KAMU GÖREVLİLERİ ETİK KURULU’NUN ÜYESİ VE BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI İBRAHİM BURKAY’IN TÜM BU DEĞERLERİ HİÇE SAYAN UYGULAMAYLA KAYINPEdERİNE BALLI MAAŞLA BTSO’DA İŞ VERMESİ BURSA KAMUOYUNDA TEPKİLERE NEDEN OLDU...

BTSO ÜYELERİ SORUYOR: “’BTSO’DA SALTANATINI KURAN DAMAT iBRAHiM PAŞA’NIN VE KAYINPEDERİ RAMAZAN KARAKÖK’ÜN VİCDANI RAHAT MI?

BTSO ÜYELERİ VE BURSA KAMUOYU; CUMHURBAŞKANI SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN, BAŞBAKAN SAYIN BİNALİ YILDIRIM, BAŞBAKAN YARDIMCISI SAYIN HAKAN ÇAVUŞOĞLU’NDAN BTSO BAŞKANI İBRAHİM BURKAY’IN GÖREVDEN ALINMASINI TALEP ETTİLER. 
1000
icon
Ahmet 24 Kasım 2017 09:37

Fethullah gülen denildiğinde akla ibrahim burkay in geldiğini herkez biliyor ...btso ya baskan nasıl olduğunuda secimde nasıl hileyle başkan oldugunuda ve hala bursa nin en saygın yerlerine başkanlık yapıyor

0 4 Cevap Yaz
Serkan Sevim 23 Kasım 2017 21:22

Helal olsun Yeni Marmara Gazetesine. Hakikaten Bursa'da gazetecilik yapan tek gazete. Bursanın vicdanı olmayı sonuna kadar hakediyor.

0 7 Cevap Yaz
ahmet 23 Kasım 2017 19:45

İnşaAllah tez zamanda

0 6 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat