Demirel: “Yarınlar daha aydınlık olacak”

İnegöl 2 Ekim 2016 19:39
Videoyu Aç Demirel: “Yarınlar  daha aydınlık olacak”
A
a

AK Parti İnegöl İlçe Teşkilatının Danışma Meclis toplantısında konuşan İlçe Başkanı Adem Demirel, "Türkiye'nin hedefleri doğrultusunda koşmaya devam edeceğiz" dedi

AK Parti İnegöl İlçe Teşkilatının Danışma Meclisi toplantısında konuşan İlçe Başkanı Adem Demirel, "Yarınların daha aydınlık olacağına inanıyorum. 100 yıl önce kiminle mücadele ettiysek, aslında bugün de onlarla mücadele ettiğimizi görüyoruz" dedi.
Sani Konukoğlu konferans salonunda düzenlenen AK Parti İnegöl İlçe Teşkilatı’nın Danışma Meclis Toplantısı’na AK Parti Bursa Milletvekilleri İsmail Aydın ve Zekeriya Birkan, Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti İlçe Başkanı Adem Demirel ve yönetim kurulu üyeleri ile partililer katıldı. İlçe Başkanı Adem Demirel, “15 Temmuz darbe girişimi üzerinden iki buçuk ay geçti. Geçen süre içerisinde ortaya çıkan bilgiler, FETÖ’cü ihanetin tüm boyutlarını ortaya çıkarttı. Halimize ne kadar şükretsek ve darbeyi püskürten şehitlerimize, gazilerimize ve meydanlara çıkan toplumun her kesiminden vatandaşlara ne kadar teşekkür etsek azdır. 15 Temmuz'da darbeyi püskürten birliktelikler 20 Ağustos'ta Yenikapı’da 5 milyon vatandaşın katıldığı mitingde, adeta ete kemiğe bürünmüştür. Bugünlerde ise sanki tavrın dağıldığı milli birlik ve beraberlik tablosunda çatlaklar olduğu izlenimi yavaş yavaş kendini gösteriyor. Muhalefetin eski söylemlere sığınması bu kaygının ana nedenidir” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat