Denizli’De Trafikte Pes Dedirten Görüntü

Asayiş 16 Eylül 2017 18:18
Videoyu Aç Denizli’De Trafikte Pes Dedirten Görüntü
A
a

Denizli’Nin Pamukkale İlçesi Sümer Mahallesi'nde, Bir Vatandaşın Motosiklet Sürücüsünün Eşini Arkasına Ve Çocuğunu Koltuğun Altına Koyarak, Gitmesi Görenlere Pes Dedirtti. Motosiklet Sürücüsünün Fotoğrafını Çeken Vatandaşlar, Sosyal Medyada Paylaşarak, Durma Tepki Gösterdi.

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde, bir vatandaşın motosiklet sürücüsünün eşini arkasına ve çocuğunu koltuğun altına koyarak, gitmesi görenlere pes dedirtti. Motosiklet sürücüsünün fotoğrafını çeken vatandaşlar, sosyal medyada paylaşarak duruma tepki gösterdi.
Edinilen bilgiye göre, Denizli’nin Pamukkale ilçesi Sümer Mahallesi’nde çekilen ve sosyal medyada paylaşılan fotoğrafta anne, baba ve bir erkek çocuk motosiklette seyir halinde giderken, motosikletin sürücünün ayağını koyduğu alana çocuk yan yatırılarak götürüldü. Çal Caddesi’nde meydana gelen olayı gören vatandaşların iddialarına göre, 5 yaşlarında olduğu öğrenilen çocuk, tehlikeli trafiğin içinde yan yatırılarak motosikletin ayak koyduğu bölümde götürüldü. Görüntülere vatandaşlar tarafından tepki gösterilerek sosyal medyada paylaşıldı. Sosyal medya üzerinden paylaşılan fotoğrafa ise ’sorumsuz anne baba’ gibi birçok yorum yapıldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat