Loading...

Denizli Şehidinin Dedesi Ve Babaannesine Acı Haber Verildi

Türkiye 21 Ocak 2018 21:08
Videoyu Aç Denizli Şehidinin Dedesi Ve Babaannesine Acı Haber Verildi
A
a

Bitlis'in Hizan İlçesinde Çığ Düşmesi Sonucu Şehit Olan 5 Askerden Jandarma Sağlıkçı Astsubay Çavuş Hilmi Öz'ün İzmir'deki Ailesine Acı Haber Verilmesinin Ardından, Çivril’Deki Dedesi Ve Babaannesine Acı Haber Verildi.

DENİZLİ (İHA) – Bitlis’in Hizan ilçesinde çığ düşmesi sonucu şehit olan 5 askerden Jandarma Sağlıkçı Astsubay Çavuş Hilmi Öz’ün İzmir’deki ailesine acı haber verilmesinin ardından, Çivril’deki dedesi ve babaannesine acı haber verildi.
Bitlis’in Hizan ilçesinde çığ düşmesi sonucu şehit olan 5 askerden biri olan Jandarma Sağlıkçı Astsubay Çavuş Hilmi Öz’ün Denizli’nin Çivril ilçesi Ömerli Mahallesindeki dedesi ve babaannesine acı haber verildi. Babası Özer Öz’ün Başbakan Binali Yıldırım’ın yakın koruması olan şehidin İzmir’deki ailesine haber verilmesinin ardından Ömerli Mahallesindeki 80 yaşındaki dede Hilmi Öz ile 68 yaşındaki babaanne Yüksel Öz’e acı haberi İlçe Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ali Kahramanlar ve Kaymakam Armağan Ünal verdi. Acı haberi alan dede ve babaanne Öz, fenalaştı. Bunun üzerine evin önünde bekletilen ambulansa alınarak, sakinleştirici iğne yapıldı. Şehidin dedesinin evine dev Türk Bayrakları asıldı. Şehidin yarın yapılacak törenin ardından memleketi Denizli’nin Çivril ilçesi Ömerli Mahallesinde defnedileceği öğrenildi.
Batman Jandarma Komando Tabur Komutanlığında görevli personeller, Bitlis’in Hizan ilçesi kırsalında yürütülen operasyonda düşen çığın altında kaldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat