Desteğim sizinle"

Yenişehir 26 Kasım 2016 18:59
Videoyu Aç Desteğim sizinle"
A
a

İlçe ziyaretlerini Yenişehir’le sürdüren Vali Küçük, lise ve OSB konusunda yardım isteyen Belediye Başkanı Çelik’e gereken desteği vereceklerini söyledi.

Vali İzzettin Küçük, Yenişehir’de ilk ziyaretini Kaymakamlığa yaptı. Vali Küçük’ü ziyarette, Kaymakam Abdullah Çiftçi, Belediye Başkanı Süleyman Çelik, Cumhuriyet Başsavcısı Cemal Kurt, Garnizon Komutan Vekili Yarbay Fatih Yılmaz Çelik, İlçe Jandarma Komutanı Burak Dural, AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl, MHP İlçe Başkanı Celal Çekil, Ziraat Odası Başkanı Sadi Aktaş, belediye meclis üyeleri ve diğer ilgililer karşıladı. Burada, Küçük’e Kaymakam Çiftçi tarafından ilçenin genel durumuyla ilgili bir brifing verildi.
BELEDİYEYE ZİYARET
Vali İzzettin Küçük’ün ikinci ziyaret ettiği yer ise Belediye Başkanlığı oldu. Küçük, belediye binasına yürüyerek giderken, yolda karşılaştığı vatandaşlarla da ayaküstü sohbet etti. Vali, bir engelli vatandaşın taleplerini dinlerken, bunların karşılanacağı sözünü verdi. Ardından belediye binasına giren Vali, kapıda belediye çalışanları tarafından karşılandı. Belediye Başkanı Süleyman Çelik, makamında bir araya geldiği Vali Küçük’e çalışmalarla ilgili bilgiler aktardı. Başkan Çelik, görüşme sırasında Organize Sanayi Bölgesi ve Osmangazi Lisesi yeriyle ilgili bazı sıkıntıları bulunduğunu ve çözüm aranması gerektiğini söyledi.
Çelik’in taleplerinin karşılanacağını kaydeden Vali İzzettin Küçük,  Yenişehir’in bir tarım ovası olduğunu belirterek, üreticilerin çok önemli tarım ürünleri yetiştirdiğini belirtti. Vali Küçük, “Ürün yetiştirmekle işler bitmiş olmuyor. Bunların çok iyi pazarlanması gerekiyor. Üreticilerin gelirini artıracak her türlü projeye desteğe hazırız” diye konuştu. Vali Küçük, Yenişehir ziyaretini Şemaki Evi Müzesi’ni ziyaretle sonlandırdı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat