Loading...

Elazığ Tso İle Medical Park Elazığ Hastanesi Arasında Protokol

Türkiye 17 Nisan 2018 17:09
Videoyu Aç Elazığ Tso İle Medical Park Elazığ Hastanesi Arasında Protokol
A
a

Elazığ Tso Başkanı Asilhan Arslan İle Medical Park Elazığ Hastanesi Genel Müdürü Dr. Mahmut Yıldız, İki Kurum Arasındaki Protokolü İmzaladı.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Medical Park Elazığ Hastanesi arasında protokol imzalandı.
Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan ile Medical Park Elazığ Hastanesi Genel Müdürü Dr. Mahmut Yıldız, iki kurum arasındaki protokolü imzaladı.
Hastanenin kentin önemli sağlık kurumlarından biri olduğunu ifade eden Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan,"Medical Park Hastanesi ülke genelinde kendini kanıtlamış ve sektöründe öncü kurumlardan biri haline gelmiş bir kuruluştur. İlimizde uzun yıllardan beri saygın bir şekilde hizmet veren ve sağlık alanındaki vizyonuna olumlu katkılar sağlamaya devam eden hastane ile bugün bir protokol imzalayarak personellerimiz ve bakmakla yükümlü oldukları ailelerinin sağlık hizmetlerini buradan karşılamalarına imkan sağladık. Protokolde bizlere esneklikler sağlayan ve desteklerini esirgemeyen Genel Müdürümüz Dr. Mahmut Yıldız’a teşekkür ediyor, hayırlı olmasını diliyorum”dedi.
Hastanenin Genel Müdürü Dr. Mahmut Yıldız ise,"Bugün hastanemiz adına hem Başkan Asilhan Arslan’ı tebrik ederek yeni dönemde başarılar dilemek hem de Elazığ TSO ile Hastanemiz arasında protokol için buradayız. Başkanımızın ifade etti gibi Medical Park ülkemiz genelinde bulundukları şehirlere önemli değer katarak sağlık alanında önemli hizmetler vermektedir. Biz de ilimizin bu sektörde daha iyi noktalara gelmesi için çok önemli adımlar attık ve atmaya devam ediyoruz. İş dünyasının yasal çatı örgütü olan odamızla imzalanmış olan bu protokol bizim açımızdan büyük önem taşıyor"diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat