Loading...

En iyisi Yıldırım

Bursa 30 Kasım 2017 01:15
Videoyu Aç En iyisi Yıldırım
A
a

Yıldırım Belediyesi Arabayatağı Pazar Yeri Projesi, Türkiye’de gayrimenkulün en önemli yarışması Sign of The City Awards 2017’de kent ve mimarlık kategorisinde devam eden projeler arasında ‘en iyi mimari tasarım (kamu)’ ödülüne layık görüldü.

Gayrimenkul sektörünün Oscarı olan Sign Of The City Awards 2017’de Arabayatağı Pazar Yeri, Sular Vadisi ve Anıt-Savaş Müzesi projeleri ile finale kalan Yıldırım Belediyesi, bir kez daha Bursa’nın parlayan yıldızı oldu.  Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, şehirler için planlanan projelerin temel kriterleri barındırması durumunda başarılı olabileceğini hatırlatarak, “Bu kriterlerin arasında bilimsellik, özgün tasarım, objektif bakış açısı ve standartları bizi biz yapan özellikleri taşımalı. Yıldırım Belediyesi olarak ürettiğimiz hizmetler ve tasarladığımız projelerde tüm bu kriterlere yer veriyoruz” dedi.

“HAYIRLI OLSUN”

Gayrimenkul sektörünün en önemli yarışmasında üç projeyle finale kalmak ve bu başarıyı ödülle taçlandırmanın kendilerine büyük mutluluk verdiğini vurgulayan Başkan Edebali, “Türkiye’nin en önemli çalışmalarının yer aldığı yarışmada ödüle layık görülmesi, doğru tasarımlar yaptığımızın göstergesi olurken bizleri de oldukça mutlu etti. Ödülümüzün Yıldırım’a ve Bursa’ya hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat