Loading...

En kıymetli anneler

Bursa 12 Mayıs 2018 21:50
Videoyu Aç En kıymetli anneler
A
a

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, vatan ve millet için canlarını veren şehitlerin emanetlerine sahip çıkmaya devam ediyor. Başkan Edebali Anneler Günü’nde de şehit annelerini yalnız bırakmadı.

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Şehit Asteğmen Ömer Fidan, Şehit Polis İbrahim Akın ve Şehit Jandarma Yakup Saraç’ın ailelerini evlerinde ziyaret etti. Vatan için gözlerini kırpmadan canlarını feda eden şehitlere çok şey borçlu olduklarını vurgulayan Başkan Edebali, “Ülkemizin bir karış toprağı için bedenini siper ederek canlarını teslim eden Mehmetçiklerimize minnet borçluyuz. Şehit annelerinin her zaman yanındayız” dedi.

“HAİNLERİN PLANLARI BOŞA ÇIKACAK”
Gazilerin ve şehit yakınlarının vatanın kendilerine emaneti olduğunu hatırlatan Başkan İsmail Hakkı Edebali,  “Yıldırım Belediyesi olarak bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da kahramanlarımızın yanında olmaya, dertleriyle dertlenmeye devam edeceğiz. Biz bir oldukça, birlik oldukça hainlerin planları boşa çıkacak. Bu vesile ile terörle mücadele esnasında Hakk’a yürüyen şehitlerimize Cenab-ı Hak’tan rahmet diliyorum” şeklinde görüşlerini ifade etti.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat