Engelli vekilden tekerlekli sandalye

Bursa 20 Kasım 2016 18:35
Videoyu Aç Engelli vekilden tekerlekli sandalye
A
a

Atalay Tesisleri’nde Doktor Ayten Bozkaya Engelliler Derneği tarafından düzenlenen moral gününde AK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun, engelli vatandaşlara tekerlekli araba hediye etti.

Düzenlenen moral gününe katılan Karaburun, kendisi gibi engelli vatandaşlara tekerlekli  araba hediye ederken duygularını gizleyemedi. Engelli olmanın çaresizlik anlamına gelmediği vurgusu yapan Bennur Karaburun, “Önemli olan engelleri  ortadan kaldırmaktır” dedi. Karaburun, kendisi gibi  engelli olan kardeşlerine hediye ettiği tekerlekli arabalarla bir nebze olsun katkı sağlayabildiysem ne mutlu bana derken böylesine anlamlı bir güne katılmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.
“COŞKU DOLU BİR GÜN”
Doktor Ayten Bozkaya Engelliler Derneği tarafından Atalay Eğlence Tesislerinde düzenlenen engellilerin moral gününde sahne alan Türk Halk Müziği Sanatçıları Yeşim Toprak, Fatma Ataş, Leyla Deniz, Aşkın Cevher söylemiş oldukları birbirinden güzel türküleri ile engelli vatandaşlara coşku dolu bir gün yaşatırken, tüm dert ve üzüntülerini gidermiş oldu.
ÇEŞİTLİ HEDİYELERLE KATKI SAĞLANDI
Düzenlene moral gününe katılan AK Parti Milletvekili Bennur Karaburun, Cumhuriyet Halk Parti Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Nurhayat Altaca Kayışoğlu birer tekerlekli araba hediye ederken, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı  Mehmet Müezzinoğlu da önemli bir katkıda bulundu. CHP ile DP, Anayol Parti İl Başkanlıkları da katkı sağlarken, isimlerini vermeyen bazı hayırsever vatandaşlar da çeşitli hediyelerle katkı sağlamış oldular.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat