Equınox Projesi 138 Dairesi İle Alıcılarını Bekliyor

Ekonomi 20 Mayıs 2017 16:02
A
a
Çayyolu, Park Caddesi’nde yapılmakta olan EQUINOX Projesi’nin tanıtımı gerçekleştirildi. Tanıtıma ilgi büyük oldu.
Çayyolu, Park Caddesi’nde yapılmakta olan EQUINOX Projesi’nin tanıtımı gerçekleştirildi. Haziran 2018’de bitirilmesi ön görülen projede Toplamda 138 daire bulunuyor. 4+1, 5+1 ve 6+1 dubleks ve loft daire seçenekleri bulunan konutların alan büyüklükleri 250 metre kareden başlayarak, 400 metrekareye kadar ulaşıyor.
Her şeyin en üst düzeyde düşünülerek tasarlandığı projede alıcıların istek ve talepleri doğrultusunda planlamalar yapıldı. Konutlar içerisinde sosyal tesis alanları yer aldığı gibi çocuklarda unutulmadı. Çocuklar için özel oyun alanları da düşünüldü.Ayrıca her daire için 2 adet kapalı otopark tasarlanarak,misafirler için ise açıkta birer tane otopark bulunacak.
Proje Koordinatörü Satış ve Pazarlama Müdürü Bilge Koyuncu, söz konusu projenin 2018 yılı Haziran ayında tamamlanacağını belirterek, “12 dönüm arazi üzerinde 138 konut inşa edildi. Tamamı 4+1 ve 5+1 dairelerden oluşuyor. Projemizde ayrıca sosyal tesis, yüzme havuzu, tenis kortu tüm konforlar düşünüldü. Çocukları da unutmadık. Araç geçilmeyen alanda çocuklar için dinlenme ve oyun alanları da düşünüldü Projede” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat