Loading...

Faciaya uyandık

Bursa 21 Mart 2018 22:43
Videoyu Aç Faciaya uyandık
A
a

Osmangazi Bahar Mahallesi’nde Hikmet G.’ye (56) ait tek katlı evde doğalgaz patlaması yaşandı. Büyük bir gürültüyle meydana gelen patlama ile havaya uçan ev harabeye döndü. Patlama esnasında evin önünden yürüyen 18 yaşındaki Elif Geldi öldü, 2 kişi yaralandı.

Osmangazi Bahar Mahallesi’nde yaşayan ve özel bir kolejde okuyan 18 yaşındaki Elif Geldi, babası İsa Geldi ile birlikte otobüs durağına doğru yürürken, Ziya Paşa Sokak üzerinde bulunan tek katlı bir evde doğalgaz patlaması meydana geldi. Patlama yaşanan ev harabeye döndü. Enkaz altında kalan Elif Geldi hayatını kaybederken 2 kişi yaralandı. Patlamanın yaşandığı evde kiracı olarak kalan 3 kişilik Kasap ailesi ise olaydan yara almadan kurtuldu.

“TEK HAYALİ ECZACI OLMAKTI” 

Hayatını kaybeden Elif Geldi’nin babası İsa Geldi, kızının son anlarını gördüğünü söyledi. Baba İsa Geldi, “Ben olay yerine gittiğimde kurtarma ekipleri kızımı çıkartıyorlardı. Enkazın altında kalmış, ambulansla hastaneye götürdüler. Ben kızımın yanına gittiğimde nefes alıyor, yaşıyordu. Tek hayali eczacı olmaktı” dedi. Öte yandan patlamanın, ev sahibi Hikmet G.’nin sabah ocağa çay koymak istemesi üzerine ocağı yakmasının ardından yaşandığı belirtildi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat