Loading...

FARMASi destan yazıyor

Bursa 14 Mart 2018 22:00
Videoyu Aç FARMASi destan yazıyor
A
a

Türk Bilim adamı Dr. Cevdet Tuna tarafından kurulan, 125 ülkede faaliyet gösteren Türkiye’nin en çok kazandıran markası Farmasi ailesi Bursa’da bir araya geldi. Program, direktör eğitim toplantısıyla başlarken, sonrasında Fitoterapist Dr. Ercüment Konur’un düzenlediği panel ile devam etti.Dünya çapında 1 milyondan fazla bağımsız girişimcisi olan Türkiye’nin en çok kazandıran markası Farmasi Almira Otel’de bir araya geldi. Program direktör eğitim toplantısıyla başlarken sonrasında Fitoterapist Dr. Ercüment Konur’un düzenlediği panel ile devam etti. Programa çok sayıda davetli katılırken Farmasi Türkiye Satış Müdür Yardımcısı Eren Yener ve İş Geliştirme Müdürü Enver Coşkunsu da katıldı. Direktör eğitim toplantısında katılımcılara eğitim veren İş Geliştirme Müdürü Enver Coşkunsu gazetemize toplantının detayları hakkında bilgi verdi. Coşkunsu, “Farmasi’ de yaklaşık 2 yıldır İş Geliştirme Müdürü olarak çalışıyorum.  Burada bizim çıkış noktamız ev hanımını iş kadınına dönüştürme modeliyle başladı. Bugün bu salonda sizinde dinlediğiniz ekiplerin ortalama aylık gelirleri 10 bin liranın üzerinde ve bu insanlar aile bütçesine ve Türk ekonomisine de katkıda bulunuyorlar. Bugün burada yapmış olduğumuz toplantıda ev kadınından iş kadınına dönme modelinde onlara profesyonel iş eğitimleri sağlamak. Burada bu salonda ilkokul mezunu da var, üniversite mezunu da var. Dolayısıyla bu kategorinin hepsini eşit kabul ederek onları doğrudan satış sektörü hakkında bilgilendirmek ve profesyonel birer iş kadını haline getirerek ekonomiye kazandırmayı amaçlıyoruz. Son bir yılda ciddi bir yol kat ettik. Türkiye’de yaklaşık bin dört yüz kadar direktör seviyesinde bağımsız çalışanımız var ve kendi işlerinin patronu. Biz sadece burada onlara iş kadını olurlarsa ekipleri nasıl yönetmeleri gerektiklerini, işleri nasıl geliştirebileceklerini anlatmaya çalışıyoruz” diye anlattı.“MUTLU KADIN MUTLU AİLE DEMEKTİR”

Türkiye Satış Müdür Yardımcısı Eren Yener’de Farmasi hakkında detaylı bilgilendirmede bulunurken herkesi Farmasi ailesine davet ettiklerini belirtti. Yener, “ Farmasi olarak Türkiye’nin en çok kazandıran network şirketiyiz. Yüzde 100 Türk sermayesiyle kurulmuş ve Avrupa’nın en büyük entegre kozmetik tesisiyiz. Tesisimiz İstanbul’da ekolojik bölgede yer almaktadır. 125 ülkeye ihracat yapıyoruz. Şuanda 25 ülkede aynı Türkiye’de yaptığımız gibi doğrudan satış sistemini kurmuş bulunuyoruz. Helal sertifikalıyız. Bununla birlikte 7’den 70’e bütün evlerin ihtiyacı olan ürün çeşitliliğine sahibiyiz. Bu özelliklerimiz bizi rakiplerimizden bir adım öne çıkarıyor. Bu doğrultuda da çok hızlı büyümemize devam ediyoruz. Esasında biz bu işi bir sosyal sorumluluk projesi olarak da görüyoruz. Ülkemizde işsiz kadınlara iş imkanı sağlıyoruz. Farmasi’ nin temelinde kadın vardır. Bizim inancımıza göre mutlu kadın mutlu aile demektir. Amacımız insanların hayatlarına dokunup onların hayallerini gerçekleştirmektir. Ben Farmasi’ yi hayallere ulaşmanın en kolay yolu olarak tanımlıyorum. Hedefimiz 2018 yılında pazar liderliği. Şu anda pazarda 2. Konumdayız. Liderliğimizi aldıktan sonra en kısa sürede dünyaya açılmayı hedefliyoruz. Hedefimiz Türk bayrağını sadece ülkemizde değil dünyada bütün ülkelerde dalgalandırmak. Bizler bu başarıyı ancak ve ancak girişimcilerimizle elde edebiliriz. Bu noktada girişimcilerimizi bir Türk malı, Türk firması, en iyi kazandıran firma, en iyi ürünler, helal sertifikalı olan Farmasi’ ye herkesi davet ediyoruz” dedi.“EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞAN BİR FİRMA”

Fitoterapist Dr. Ercüment Konur, katılımcılara vereceği panel hakkında gazetemize açıklamalarda bulundu. Konur, “Farmasi içerisinde bitkisel ürünlerle organik ürünler yaratmaya çalışan gıda takviyelerinde de en iyisini yapmaya çalışıp insanlara sunmaya çalışan yerli ve Sağlık Bakanlığı onaylı bir firma. Bende bugün burada Farmasi üyelerine gıda takviyelerini anlatacağım. Akıllarında soru işaretleri olan insanlara takıldıkları konularda yardımcı olmaya çalışacağım. Bir hekim olarak böyle bir organizasyona davet edildiğim için de ayrıca teşekkür ediyorum ve bugün 14 Mart Tıp Bayramı ve tüm hekimlerin Tıp Bayramı’nı kutluyorum. Zor bir görev yapıyoruz. Sahada çok fazla hasta bakıyorum. Hekim arkadaşlarım adına da hastalarımızdan anlaşılmayı bekliyoruz ve bizlerde birer insanız buna gerçekten ihtiyacımız var. Bizler dişimizi tırnağımıza takmış bir şekilde bu iş için yemin etmiş bir insanız. O yüzden bir kez daha tüm hekim arkadaşlarımın Tıp Bayramını kutluyorum.

FARMASİ’NİN BAŞARILI KADINLARI…
Farmasi ailesinde bulunmaktan mutluluk duyan kadınların görüşlerini aldığımız röportajımızda elde ettikleri başarıları bizlere anlatırken bu ailenin üyesi olmaktan mutluluk duyduklarını ve herkesi Farmasi’ ye davet ettiklerini söyledi. Alev Söğüt, “Farmasi ile kendi ürünlerimi almak için tanıştım. Bunu sosyal sorumluluk projesi olarak paylaştım. Türkiye’de ilk 100’e girdim 4 ayda da direktör oldum. Bu yıl 3. yılım. Farmasi demek sağlık demek. Zaten sosyal çevremde beni sağlıkçı, organikçi, bitkici olarak tanıyor. Bir kızım var. Sağlıklı bir aile, sağlıklı bir toplumdu hedefim. Bu hedefime de ulaştığımı zannediyorum. Çünkü Türkiye’nin diğer ucunda bile girişimcilerim var. Demek ki insan inandığı işte birebir temas edip dokunmasa da o enerjiyi kilometrelerce öteye yansıtabiliyormuş. Kızım üniversitede okuyor ve kızıma kesinlikle bilinçli bir tüketici olması konusunda eşimle birlikte hep örnek olmuşuzdur. Kızım da bu çizgiden kaymadı ve o da annesi gibi bilinçli hareket ederek vatandaşlık görevini yapıyor. Kendisi de benim gibi direktör ve kendi harçlığını kendi kazandığı parasından çıkarıyor. Bir ebeveyn olarak da ayrıca mutluluk duyuyorum” dedi. Fatma Daban, “Bursa Elmas direktörüyüm. Farmasi’ de olmaktan inanılmaz gurur ve onur duyuyorum. Bu yılla birlikte 4. yılım. Farmasi demek öncelikle sağlıklı ürün sağlıklı yaşam demek ve bir yaşam tarzı demek. Bizim gibi kadınlara seslenmek istiyorum onlarda bu başarıyı yakalayabilirler ve ben yaptıysam onlarda yapabilirler. Bu konuda da bize bir kahve içimliği kadar vakit ayırmaları yeterli olacaktır. Bizler bu yolda yol arkadaşı olmaya hazırız” dedi.

Kaynak : MERVE ÖZDEMİR / ÖZEL HABER
1000
icon
Nezihe Tok 15 Mart 2018 22:11

Bende Farmasi satis danismaniyim..Bir bucuk yildir Farmasi kozmetik sirketi ile calisiyorum..Direktorum Alev Sóģút hanimefendi Elmas direktórúm Fatma Daban hanimefendinin destekleri ve bilgileriyle direktór olacagima inaniyorum ve gúveniyorum...Bursa Iznikte yasiyorum..Helal Sertifikali Farmasi kozmetik sirketinde basarili olacagima inaniyorum..hedefim FARMASI....

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat