Loading...

Fatih Özkösemen Digitalzone’da!

Türkiye 12 Ekim 2018 11:15
Videoyu Aç Fatih Özkösemen Digitalzone’da!
A
a
Google’ın Search Quality ekibinde yer alan uzman analist Fatih Özkösemen, Doğu Avrupa'nın en büyük dijital pazarlama konferansı Digitalzone18’da olacak. Dünyanın en başarılı danışmanlarının katıldığı Digitalzone’un Search konusunun ele alınacağı ikinci günü bir konferans verecek olan Özkösemen, deneyimlerini, sektördeki yeni gelişmeleri ve özel bilgileri katılımcılarla paylaşacak.
 
Bu yıl altıncısı düzenlenen ve Avrupa'nın en seçkin şirketlerinde önemli görevlerde bulunan dijital pazarlama profesyonellerini buluşturan Digitalzone, 18-19 Ekim tarihlerinde 700’den fazla uzmanın katılımıyla Radisson Blu Hotel Şişli'de gerçekleşecek. 10’dan fazla yabancı uzmanın da konuşmacı olarak yer alacağı etkinliğin ilk gününde İçerik başlığı ele alınacak. İçerik Pazarlaması, Video Pazarlaması, Kullanıcı Deneyimi ve Sosyal Medya Pazarlaması konularının ele alınacağı İçerik gününün ardından ikinci gün Search üzerine olacak.
 
Fatih Özkösemen’in de konuşmacı olarak sahnede yer alacağı Search gününde ise PPC Reklamları, Arama Motoru Optimizasyonu, Arama Motoru Pazarlaması ve Sosyal Medya Reklamları başta olmak üzere pek çok konu gündeme alınacak. Her iki gün tüm etkinliklerde tüm katılımcıların en etkin biçimde yararlanabilmesi için simultane çeviri yapılacak ve her oturum sonunda konuşmacılar 15 dakika boyunca uzmanlık alanları ile ilgili soruları yanıtlayacak.


 
Fatih Özkösemen kimdir?
 
Dünyanın en büyük arama motoru Google’ın Dublin Ofisi’nde Arama Kalitesi Analisti olarak çalışan başarılı bir uzman olan Fatih Özkösemen, dijital pazarlama konusunda uzmanlığı ile biliniyor. Arama sonuçlarının geliştirilmesi başta olmak üzere spam ve kötü yazılıma karşı önlemler, daha hızlı ve güvenli siteler oluşturulması ve mobil uyumu gibi konularda etkili çalışmalar yapan Özkösemen, “Google’ın Gözünden: Arama Dünyasındaki Son Gelişmeler” başlıklı sunumunda en yeni bilgileri ve yenilikçi yaklaşımları katılımcılarla paylaşacak. Google Arama Kalitesi Analisti Fatih Özkösemen, konuşmasının sonunda gerçekleşecek soru-yanıt bölümünde ise katılımcıların merak ettiği konuları açıklığa kavuşturacak.
 
Sektör Liderleri Digitalzone18’da buluşuyor
2013 yılında SEOzone adıyla başlayan uluslararası dijital pazarlama konferansı, 2016 yılında kapsamıyla birlikte adını da genişletti. 360 derece dijital pazarlama konularını içeren bir program oluşturan etkinlik, Digitalzone adıyla yapılmaya başlandı. Veri analizi, dijital pazarlama, SEO hizmeti gibi alanlarda en yaratıcı fikirlerle kusursuz bir hizmet sunan Zeo Agency tarafından düzenlenen etkinliğe, prestijli kurumlar sponsor olarak destek veriyor. Dünyanın dijital pazarlama konusunda uzman sektör liderlerini bir araya getiren Digitalzone’da konuşmacı olarak yer alan uluslararası sektör lideri sayısı 70’i aşıyor.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat